TOP TECH s.r.o.

Autorizovaný prodejce SOLIDWORKS a SolidCAM

0 (0 hodnocení)

+420 494 339 911

Popis činnosti

Autorizovaný prodej, technická podpora a školení 3D CAD SOLIDWORKS a CAM SolidCAM. Integrace software s ERP systémy, poskytování služeb v oblasti 3D modelování a digitalizace modelů.

TOP TECH s.r.o. dodává CAD CAM PLM řešení na bázi produktové rady SOLIDWORKS. Tato řada zahrnuje programy SOLIDWORKS Standard, SOLIDWORKS Professional, SOLIDWORKS Premium, SOLIDWORKS Simulation, SOLIDWORKS PDM Professional - správa projektové dokumentace, SOLIDWORKS Composer, SOLIDWORKS Electrical, SOLIDWORKS Plastic a SOLIDWORKS Sustainability. CAM systém SolidCAM je výkonný CAM systém pro programování CNC strojů plně integrovaný do CAD systému SOLIDWORKS.

Podporuje všechna CNC nasazení CAM software a obsahuje: 2D Machining, 3D Machining, 2.5D frézování, 3D HSM frézování, indexované a souvislé 4/5 osé frézování, drátové řezání a soustružení a pokročilé frézování - soustružení na CNC strojích s více vřeteny a hlavami.

Produkty

software

Služby

školení SOLIDWORKS školení SolidCAM 3D modelování

Značky

SOLIDWORKS SolidCAM

Kontakty

Telefony

+420 494 339 911 hlavní telefon

Emaily

info@top-tech.cz

Odkazy

http://www.top-tech.cz

Kontakty

Klíčová slova

3D CAD SolidCAM Solidworks obrábění konstrukce - CAD simulace - CAE technická komunikace vizualizace software školení Rychnov nad Kněžnou

Kategorie

Počítače - software

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu