DOMI CZ, s.r.o. - DOMIbags - OC Olympia Brno

0 (0 hodnocení)

+420 515 919 797

Popis činnosti

DOMI CZ, s.r.o. – dominantní maloobchodní síť s dlouholetou tradicí na českém trhu. Prezentujeme se prodejem kvalitní kožené i nekožené galanterie české i zahraniční výroby a cestovním programem.

V síti našich prodejen v Praze, Brně a Ostravě naleznete široký výběr kabelek, aktovek, peněženek, opasků a dalších módních doplňků vyrobených v zemi udávající módní trendy celému světu, v Itálii. Tyto výrobky jsou určeny především pro zákazníky, kteří upřednostňují účelovost, ale i design.

Pokud však vyhledáváte výrobky prestižních značek jako je Bright, Cerruti, Gilda tonelli, Laura Biagiotti, Innue, Pierre Cardin, Samsonite, American Tourister, H.DUE.O, Benetton, Sisley, U.S.Pollo a další navštivte naše vybrané obchody, ve kterých jsou výrobky těchto značek nabízeny.

Disponujeme nejširším výběrem komplexní katalogové nabídky značky SAMSONITE. Tato značka je neodmyslitelně spojena nejen s cestováním, ale i s reprezentativními a velmi účelovými výrobky určenými pro business. Aktovky, kabelky, batohy na notebooky i příruční kanceláře jsou zpracovány na profesionální úrovni a splňují vysoké požadavky náročných zákazníků.

Služby

prodej kožené galanterie

Kontakty

Telefony

+420 515 919 797 hlavní telefon

Odkazy

www.samsonite-domi.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 21
Út 10 - 21
St 10 - 21
Čt 10 - 21 Dnes
10 - 21
So 9 - 21
Ne 9 - 21

Kategorie

Kožené zboží, oděvy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu