Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme česká obchodní společnost s opravdu širokou nabídkou nábytku. Vybavíme vám ložnici, kuchyni či obývák. A pokud nás pustíte i k vám do práce, změníme vaši kancelář k nepoznání. V nábytku jdeme s trendem. Proto si určitě vyberete kus či kombinaci, která se vám bude nejen líbit, ale také vyhoví limitům či velkorysosti vašich prostor. To také podtrhuje fakt, že spolupracujeme výhradně s ověřenými výrobci z tuzemska a zemí EU.

Nábytek si můžete vybrat a zakoupit na našem e-shopu. Pokud si netroufáte a raději byste vybraný kus viděli naživo, můžete nás navštívit v kamenné prodejně. Vlastních máme 10, ale síť míst, kam nábytek v rámci naší velkoobchodní sítě CZ Nábytkář dovážíme, je mnohem širší – nyní čítá cca 150 prodejen v České republice i na Slovensku.

A co dalšího také oceníte? Na žádné zboží nebudete čekat dlouho. Skladové zásoby máme obří. A tak nám v doručení zboží až k vám domů a ve slíbeném termínu nebrání vůbec nic. Veškerý nábytek známe jako své boty. Jeho prodejem se úspěšně bavíme již 24 let. Potřebujete poradit? Jsme tu od toho.

Produkty

sedací soupravy obývací stěny pohovky postele předsíňové stěny válendy ložnice dětské pokoje skříně, komody botníky stoly židle kuchyně jídelní sety kancelářský nábytek matrace rošty komody

Služby

prodej nábytku internetový obchod s nábytkem doprava montáž velkoobchod letáky cz nábytkář poradenství

Značky

KASVO

Kontakty

Telefony

+420 572 540 353 hlavní telefon

Emaily

info@kasvo.cz

Odkazy

www.kasvo.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu