+420 585 205 700

Popis činnosti

OMEGA centrum sportu a zdraví poskytuje nezvyklý počet volnočasových aktivit ve vysoké kvalitě na jednom místě. K příjemnému prožití svých volných chvil už tedy nemusíte chodit jinam.

Potrápíte tělo a osvěžíte sportovního ducha na kurtech, v posilovně nebo v aerobním sálu, svou mysl uvolníte v relaxační zóně a se svými přáteli se pobavíte u dobré kávy a piva.

Nebojte se být součástí skupiny podobně smýšlejících lidí, kterým jde o jejich zdraví. Pokud rádi trávíte čas v prostředí, které dokáže uspokojit vaše potřeby, OMEGA centrum sportu a zdraví je tady a je výhradně pro Vás!

Vytváříme příjemné prostředí pro klubovou klientelu požadující nadstandardní kvalitu služeb. Firemní wellness programy vedoucí ke zkvalitnění života a zvýšení výkonnosti zaměstnanců spolupracujících firem. Podporujeme závodní činnost členů v zastoupených sportovních odvětvích.

Přijďte si k nám aktivně užít svůj volný čas.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Tenis Badminton Squash Stolní tenis Power Plate Milon circle Aero yoga TRX funkční trénink Aerobik Bazén s protiproudem Finská sauna Parní komora Bylinná sauna Sprchy s atrakcemi Relaxační terasa Adventure golf Müsli mixy

Služby

Centrum sportu a zdraví Volnočasové aktivity Tenisová hala Venkovní antukové kurty Dlouhodobé rezervace tenisových kurtů Fitness Profesionální fitness poradenství Skupinové aktivity Mokrá zóna Solária Masáže Fyzioterapie Kadeřnictví Manikúra Pedikúra Kosmetika Psychologická poradna Poradna pro výživu

Kontakty

Telefony

+420 585 205 700 hlavní telefon
+420 585 205 800 Tel.

Emaily

info@omegasport.cz

Odkazy

www.omegasport.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu