PIAQUA s.r.o.

Voda je obsažena v živých organismech i rostlinách. V lidském těle je vody například s ohledem na věk 60–80 %. Aby to tak bylo stále a náš organismus byl v pořádku, je potřeba dodržovat správný pitný režim.

0 (0 hodnocení)

+420 777 742 782

Popis činnosti

Chcete dodržovat správný pitný režim? Uvažujete o pořízení watercooleru, nebo-li automatu na pitnou vodu? Pak jste u nás správně! Naše společnost je distributorem watercoolerů pro balenou pitnou vodu nejen v okolí Prahy, ale také pro celé střední Čechy.

Voda FRESH AQUA je slabě mineralizovaná, nezanáší tělo anorganickými minerály a její pH je vyvážené. Tím tedy podporuje a urychluje odstraňování chemických splodin a nečistot z těla. Nabízíme vysoce kvalitní watercoolery, které mají chlazení kompresorové a ohřev vody je v našich modelech nastaven na cca 94–98° Celsia.

Sanitace, nebo-li čištění a dezinfekce výdejníků pitné vody, provádí náš technik pravidelně. Postup sanitací máme vypracován dle platné legislativy a doporučení SZU s použitím nejmodernějších detergenčních prostředků, které zaručují naprostou čistotu vodních cest.

Voda je obsažena v živých organismech i rostlinách. V lidském těle je vody například s ohledem na věk 60–80 %. Aby to tak bylo stále a náš organismus byl v pořádku, je potřeba dodržovat správný pitný režim.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Watercoolery Barely pitné vody (Fresh AQUA) Doplňkový sortiment (kelímky, míchátka, lžičky, sirupy)

Služby

Sanitace watercoolerů Distribuce watercoolerů Zapůjčení zdarma na zkoušku

Kontakty

Telefony

+420 777 742 782 hlavní telefon
+420 241 400 401 Tel.
+420 241 400 394 Fax

Emaily

piaqua@piaqua.cz

Odkazy

www.balenavoda-piaqua.cz
www.distribucevody.cz

Facebook

Kontakty

Provozní doba:

Po 8 - 17
Út 8 - 17
St 8 - 17
Čt 8 - 17
8 - 17
So zavřeno Dnes
Ne zavřeno

Klíčová slova

balená voda pitná voda barely barely pitné vody automat na pitnou vodu kelímky watercoolery minerálky barely pitné vody Praha balená voda Praha pitná voda Praha fresh aqua Praha watercooler Praha automat na pitnou vodu Praha voda Praha voda pro firmy Praha pitná voda pro firmy Praha

Kategorie

Minerálky, pitná voda Nápoje Nápoje - velkoobchod

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu