Ověřená firma

Pension Villa Stella

Celoroční příjemné a klidné ubytování v krkonošském středisku Špindlerův Mlýn, část Bedřichov. Ubytování na špičkové úrovni.

0 (0 hodnocení)

+420 499 433 119

Popis činnosti

Nejznámější a největší české horské středisko Špindlerův Mlýn leží v nadmořské výšce 575–1555 m na řece Labi, jen několik kilometrů od jejího pramene, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš.

Pension je na úrovni tříhvězdičkových služeb. Všechny pokoje jsou vybaveny masivním stylovým nábytkem, některé mají balkon. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, LCD televizi se satelitem, vybavený kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi.

V ceně je ubytování, snídaně formou bufetu, lázeňský poplatek, DPH a jedno parkovací stání pro každý pokoj. Možné je též předem objednat garáž za 150,- Kč/noc. Každý den probíhá na pokojích běžný úklid. Snídaně je možné využít restauraci našeho druhého penzionu ALBA, nacházejícího se v těsném sousedství.

Doporučit můžeme restauraci našeho druhého penzionu ALBA, kde hosté penzionu Villa Stella mají možnost přednostní rezervace. Restaurace pro cca 40 osob je nekuřácká a je vybavena stylovým masivním nábytkem. V našem menu naleznete především české speciality , ale nechybí ani steaky, těstoviny, ryby a lehké saláty. Samozřejmostí je točené pivo z plzeňského pivovaru.

V zimních měsících je k dispozici lyžárna (je možné využít i lyžárnu s vyhříváním obuvi v našem sousedním penzionu ALBA). V letních měsících je lyžárna využívána jako úschovna kol.

Věříme, že na příjemné chvíle aktivně strávené v této destinaci budete dlouho vzpomínat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje s kuchyňským koutem Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou Čtyřlůžkový apartmán bez kuchyňského koutu Apartmán až pro 6 osob s kuchyní

Služby

Ubytování Snídaně je formou bufetu Parkování u pensionu Bezplatný pronájem trezoru Výměna ručníků a osušek Zprostředkování zapůjčení lyžařského vybavení či kol Směnárna

Kontakty

Telefony

+420 499 433 119 hlavní telefon
+420 608 976 501 Mobil

Emaily

info@pensionalba.eu

Odkazy

www.villastella.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu