Ověřená firma

G-INTERIER s.r.o.

Truhlářská výroba na moderní technologii CNC. Vybavení interiéru na míru.

0 (0 hodnocení)

+420 739 043 902

Jana Grolmusová - informace

Popis činnosti

Firma G-interier od roku 1996 vyrábí a dodává bytový a kancelářský nábytek. Jsme specializováni na dodávky stínící techniky, zejména motorových žaluzií a rolet pro haly, RD a přístavby. Zajišťujeme kvalitní vnitřní stínění pro PC pracoviště hal, bank, škol a ostatních komerčních prostor.

Truhlářská výroba zahrnuje:
• vnitřní dveře
• vchodové dveře
• eurookna
• jednoduchá okna
• historické repliky oken
• protipožární uzávěry

Nabízíme zpracování DTD a LDTD plošných materiálů na CNC centru H-200. Formátování-frézování-vrtání a hranění přířezů. Zpracování nepravidelných tvarů. Velkosériové zpracování truhlářských obrobků a desek.

Rozšířili jsme výrobu dveří o dřevěné požární uzávěry, a to včetně atypických rozměrů a provedení. Všechny výrobky splňují přísné protipožární normy. Design závisí na přání zákazníka.

Patříme mezi významné dodavatele vybavení vnitřních prostor na klíč. V dalších letech se náš výrobní sortiment rozšířil o dřevěná okna, dveře, nábytek a kuchyně, v loňském roce přibyly požární uzávěry. Se svými požadavky a přáními nás můžete navštívit v Kolovči a v Plzni.

Snažíme se pracovat vždy pružně, v kontaktu se zákazníkem, aby termín plnění zakázky odpovídal spokojenosti našeho zákazníka. Vyberte si z naší široké nabídky produktů a služeb. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Nábytek Dřevěná okna Eurookna Kuchyňské linky Skříně Vestavěné skříně Kancelářský nábytek Stínící technika Žaluzie Rolety Dveře Protipožární dveře Zimní zahrady Historické repliky oken

Služby

Výroba Záruční a pozáruční servis Zakázková výroba Výroba na CNC centru H-200 3D návrhy Návrhy a realizace intertérů

Kontakty

Telefony

+420 739 043 902 Jana Grolmusová - informace
+420 739 043 908 Nábytkové a kuchyňské studio
+420 777 747 640 Václav Mastný - vedoucí a bytový návrhář

Emaily

info@g-interier.cz
mastny@g-interier.cz

Odkazy

www.g-interier.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba studia:

Po 09 - 17
Út 09 - 17 Dnes
St 09 - 17
Čt 09 - 17
09 - 17

Klíčová slova

Nábytek Plzeň Nábytek Plzeňský kraj Nábytek Domažlice Velkoobchod nábytku Plzeň Výroba nábytku Plzeň Prodej nábytku Plzeň Protipožární dveře Plzeň Dveře Plzeň Kuchyňské linky Plzeň Kuchyně Plzeň Truhlářství Plzeň Kuchyňské studio Plzeň Truhlář Plzeň Dřevěná okna Plzeň Okna Plzeň Kuchyňský nábytek Plzeň Stínící technika Plzeň Žaluzie Plzeň Zimní zahrady Plzeň Repliky oken Plzeň Kancelářský nábytek Plzeň Eurookna Plzeň Vchodové dveře Plzeň Motorové žaluzie Plzeň Rolety Plzeň Výroba nábytku na CNC Protipožární uzávěry Plzeň Vestavěné skříně Plzeň Skříně Plzeň Postele Plzeň Sériová výroba nábytku Plzeň Sériový kancelářský nábytek Plzeň Šatní skříně Plzeň Nábytek na míru Plzeň Skříně na míru Plzeň Kuchyňské linky na míru Plzeň Kuchyně na míru Plzeň Nábytek do hotelu Plzeň Hotelový nábytek Plzeň Nábytek do kanceláře Plzeň Školní nábytek Plzeň Nábytek do škol Plzeň Kvalitní kuchyně Plzeň Výroba kuchyňských linek Plzeň Kuchyňské linky na míru Plzeň Moderní kuchyně Plzeň Truhláři Plzeň Zakázková výroba nábytku Plzeň Nábytek na míru Plzeň Kuchyně na zakázku Plzeň Historická okna Plzeň Opravy historických oken Plzeň

Kategorie

Nábytek - velkoobchod Nábytek Okna a okenice Dveře, vrata Žaluzie Kuchyňská studia Nábytek kuchyňský

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu