JUDr. Simona Macášková-Holubová

Kompletní právní servis pro občany i firmy Říčany.

0 (0 hodnocení)

+420 777 035 844

Popis činnosti

Potřebujete právní pomoc či právní poradenství, abyste mohli vyřešit svůj problém? Hledáte spolehlivého právníka s dlouholetou praxí? JUDr. Simona Macášková z Říčan Vám nabízí pomocnou ruku na celém území Prahy a ve Středočeském kraji.

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby, a to formou konzultací, připomínkování a sepisování smluv a jiných dokumentů, zastupování při obchodních a jiných jednáních s Vašimi obchodními partnery a samozřejmostí je zastupování klientů před soudy, správními a státními orgány České republiky.

Nabízíme zajištění právního servisu i v oblastech, kde nepůsobí naše kancelář, a to s kolegy, se kterými přímo spolupracujeme v oblasti trestního práva a legislativy.

Veškeré zmiňované právní služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám. Při poskytování všech právních služeb klademe důraz na kvalitu odvedených služeb a zároveň na lidský přístup.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Advokátní kancelář Právní poradenství Obhajoba v přípravném řízení Konkursy a likvidace Cenné papíry a právo směnečné Nemovitosti Obchodní právo Autorské právo Rodinné právo Občanské právo Pracovní právo Trestní právo Účast na úkonech orgánů v trestním řízení Sepisy podání Obhajoba v řízení před soudy všech stupňů Zastupování v řízení na plnou moc

Kontakty

Telefony

+420 777 035 844 hlavní telefon

Emaily

simonamac@volny.cz

Odkazy

www.pravnik-macaskova.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu