D U K O R s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 777 775 801

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte dodavatele olejů, maziv či jiných provozních kapalin? Společnost DUKOR s.r.o. vznikla v roce 1994 a od rozšíření v roce 2004 se kromě nákupu a prodeje strojů a techniky zabývá také prodejem pohonných hmot, motorových a průmyslových olejů, maziv a dalších provozních kapalin, prodejem technických benzínů, ředidel a jiných chemických prostředků.
Sháníte palety nebo se potřebujete starých palet zbavit? Naše společnost také vykupuje použité palety a nabízí dodávky nových a prodej použitých palet.
Mezi hlavní činnosti naší firmy stále patří obchodování s použitou technikou, stroji, jejich opravy a renovace. Provádíme zámečnické práce a kovoobrábění, výrobu a renovaci válců, soustružení dlouhých součástí, broušení na kulato a na plocho.
Více informací a kontakty na našich www stránkách http://www.dukor.cz/kontakt.aspx.

Produkty

pohonné hmoty palety oleje a maziva krmivo pro včely technický benzín a ředidla použitá technika a stroje vysokozdvižné vozíky

Služby

prodej olejů a maziv výkup a prodej palet soustružení dlouhých součástí broušení na kulato broušení rovinné kovoobrábění pronájem prostor parkování vozidel zámečnické práce práce s čelním nakladačem KNB 250

Kontakty

Telefony

+420 777 775 801 hlavní telefon

Emaily

dukor@dukor.cz

Odkazy

www.dukor.cz

Kontakty

Klíčová slova

kovoobrábění prodej olejů výkup palet prodej palet broušení na kulato

Kategorie

Oleje průmyslové

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • bankovním převodem

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu