+420 499 300 910

Akční nabídka

Popis činnosti

Poskytujeme pobytové sociální služby lidem s mentálním postižením, a to formou chráněného bydlení (lokalita Trutnov – 4 byty, 1 domek, lokalita Dvůr Králové nad Labem – 2 domky, lokalita Vrchlabí – 2 byty), domova pro osoby se zdravotním postižením (lokalita Hajnice – 6 domků, 1 byt, 2 oddělení).

Hlavní část organizace najdete v Hajnici, kde je zasazena do klidné lokality poblíž přírody. Od roku 2011 v rámci Bílého domku poskytujeme péči pro lidi s autismem a souběžným problémovým agresivním chováním. Od roku 2015 byla tato služba rozšířena o pracoviště Žlutý domek. Dále provozujeme Oranžovou kavárnu a Dílny barevných příležitostí, kde se klienti mají možnost dále realizovat. Klienti v rámci socioterapeutických činností (práce s keramikou, ruční tkaní, navlékání korálků, pečení koláčků apod.) zhotovují různé výrobky určené k prodeji.

Do našeho portfolia služeb patří i sociálně terapeutická dílna ve Dvoře Králové nad Labem a nově i služba sociální rehabilitace v Trutnově. Neustále pracujeme na zlepšení našich služeb. Naše poslání se dá nejlépe vyjádřit heslem: "Chceme dělat něco… Žít spolu, ne vedle sebe…“.

Kromě sociálních služeb nabízíme v rámci doplňkové činnosti i další produkty a služby. Hlavním důvodem provozování doplňkové činnosti je zaměstnat klienty. Dalšími důvody je snaha o zvýšení příjmu organizace a v neposlední řadě i propagace organizace.

Nabídku a kontakty najdete na:
www.barevnedomky.cz
www.oranzovakavarna.cz
www.facebook.com/barevnedomky
www.facebook.com/oranzovakavarna

Kapacita pobytových služeb:
-Domov pro osoby se zdravotním postižením – 59
-Chráněné bydlení – 45

Kapacita ambulantních a terénních služeb:
-Sociální rehabilitace – 10
-Sociálně terapeutická dílna – 3

Služby

Sociální služby

Kontakty

Telefony

+420 499 300 910 hlavní telefon

Emaily

info@barevnedomky.cz

Odkazy

www.barevnedomky.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu