+420 548 535 553

Půjčovna / prodej / servis

Popis činnosti

Jsme ryze českou společností, která působí na trhu od roku 1996 v oblasti prodeje, pronájmu stavebních strojů a poskytování záručního i pozáručního servisu mnoha předních světových výrobců.

Zajišťujeme mimo pronájmu i prodej a servis stavebních strojů, zařízení a mechanizace významných evropských firem, výrobu pracovních i profesních oděvů. V nabídce máme také ochranné pracovní pomůcky.

Poradíme s výběrem materiálu, navrhneme, ušijeme na míru. Naše aktivity zahrnují i výrobu reklamy, kde nabízíme realizace zakázek na klíč, počínaje od nezávazných konzultací při výběru vhodného materiálu přes grafický návrh, výrobu a instalaci.

V rámci prodeje nabízíme nové i starší prověřené stavební stroje renomovaných značek. Jsme autorizovaný prodejce topidel MASTER a dovozci stavebních vrátků BETA.

Našim cílem je, aby naši zákazníci byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Spokojený zákazník je naší nejlepší reklamou.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Stavební stroje Brusky na beton Elektrocentrály Frézy na podlahu Hladičky betonu Klimatizace Lamačky dlažby Motorizované kolečko Odvlhčovače Vysoušeče Pily Ruční a elektrické nářadí Řezačky obkladů a dlažeb Řezačky spár, asfaltu a betonu Stavební míchačky a míchadla Stavební shozy na suť Stavební vrátky Topidla Ventilátory Vibrační desky Vibrační pěchy Vibrační válce Vibrátory ponorné Pracovní a profesní oblečení Bannery Samolepky 3D reklamy Světelná reklama Reklamní předměty

Služby

Prodej stavebních strojů Půjčovna stavebních strojů a nářadí Servis stavebních strojů a nářadí Havarijní vysoušení staveb a budov Výroba pracovního a profesního oblečení Reklamní služby a tisk Sítotisk Ofsetový tisk

Značky

MASTER BETA GEDA CAMAC NTC ENAR SIMA BLASTRAC SCHWAMBORN KROLL OKLIMA EKOTEZ UFO ENDERS GESAN EUROPOWER MEDVED

Kontakty

Telefony

+420 548 535 553 Půjčovna / prodej / servis
+420 541 233 573 Pracovní oděvy
+420 603 570 475 Mobil

Emaily

pracos@pracos.cz
pujcovna@pracos.cz

Odkazy

www.pujcovnanaradi-brno.cz
www.pracos.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu