+420 558 847 901

Main

Popis činnosti

Jsme ryze česká firma s dlouholetou tradicí. Výrobou plastových karet se zabýváme již více než dvacet let! Vyrábíme plastové karty z nejkvalitnějších materiálů evropských i světových dodavatelů, využíváme moderní vybavení a technologie.

Sledujeme vývojové trendy v oblasti výroby karet. Technologii výroby plastových karet neustále inovujeme v souladu s rostoucími nároky zákazníků. Soustřeďujeme se na plnění požadavků firem na technologii výroby čipových karet a jejich personalizaci.

Náš kvalifikovaný pracovní tým je schopen zabezpečit odborné zpracování vaší zakázky a to za přísných bezpečnostních opatření při práci s osobními daty. Díky vysoce nastaveným standardům jsme schopni realizovat zakázky v krátkých dodacích lhůtách a v nejvyšší kvalitě.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

PVC laminované karty Platební karty Karty s magnetickým proužkem Karty s čárovým kódem Čipové karty Bezkontaktní karty Dárkové karty Věrnostní karty Zákaznické karty Klubové karty Identifikační karty Slevové karty Magnetické karty

Služby

Výroba plastových karet Personalizace karet Postupná personalizace karet Personalizace karet čárovým nkódem Personalizace karet QR kódem Grafická příprava karet Bezpečnostní prvky na kartě Kompletace Adresní rozesílka

Speciality

Embossing Hotstamping Hologram Bezpečnostní UV Bezpečnostní Infra barvy

Kontakty

Telefony

+420 558 847 901 Main
+420 777 621 818 Mobile

Emaily

info@blackcard.cz
inavratilova@blackcard.cz

Odkazy

https://www.blackcard.cz/ website
https://www.blackcard.cz/produkty menu

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu