První jílovská a.s., divize EXAR

Bylinné extrakty - silice - bylinné balzámy - masážní emulze - Thermocompress - universal.

0 (0 hodnocení)

+420 224 282 621

Main

Popis činnosti

Naše společnost se úspěšně věnuje výrobě extraktů a destilátů z léčivých a aromatických rostlin již několik desetiletí. V současné době nabízíme výrobu z více než 150 druhů aromatických a léčivých rostlin.

Nabízíme vysoce kvalitní silice, jejichž výroba patří k naší dlouholeté tradici. Silice jsou hojně užívány v kosmetickém a potravinářském průmyslu.

Zabýváme se výrobou bylinných balzámů, masážních emulzí, destilátů, aromat, silic, extraktů z léčivých, aromatických a kořeninových rostlin.

Výrobky:
• rostlinné extrakty z léčivých a aromatických rostlin
• silice a destiláty
• masážní balzámy
• masážní emulze - Valerie
• Thermocompress - universal _

Produkty

rostlinné extrakty z léčivých a aromatických rostlin extrakty lihové (líh jemný zvláštně denaturovaný bitrexem) extrakty propylenglykolové extrakty Izopropylmyristátové kmínová silice (Oleum carvi) smrková silice (Oleum piceae excelsis) borovicová silice (Oleum pini silvestris) mrkvová silice (Oleum daucis carota) fenyklová silice (Oleum foniculi) koriandrová silice (Oleum coriandri) koprová silice (Oleum anethi) petrželová silice (Oleum petroselini) libečková silice (Oleum levistici) česneková silice yzopová silice skořicová silice anýzová silice cedrová silice santalová silice celerová silice levandulová silice masážní balzámy kaštanový balzám kaštanový balzám s kostivalem kaštanový balzám s mátou masážní emulze - Valerie Thermocompress - universal

Služby

výroba bylinných balzámů výroba extraktů z rostlin dodaných zákazníkem

Kontakty

Telefony

+420 224 282 621 Main
+420 224 282 658 Fax

Emaily

extrakt@prvnijilovska.cz

Odkazy

http://www.bylinne-extrakty.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 15:30
Út 7:30 - 15:30
St 7:30 - 15:30
Čt 7:30 - 15:30
7:30 - 15:30 Dnes

Klíčová slova

kostivalová mast Valerie extrakty z léčivých a aromatických rostlin silice chladivý obklad Thermocompress universal rostlinné oleje masážní emulze destiláty rostlinné extrakty bylinné balzámy kosmetický průmysl potravinářský průmysl bylinné výrobky Jílové u Prahy

Kategorie

Léčivé rostliny Přírodní produkty

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu