Popis činnosti

Autorizovaný prodejce a servis pro vozy ŠKODA a servisní partner VOLKSWAGEN. Od roku 1996 nabízíme profesionální služby. Naši prodejci Vám rádi pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího nového nebo ojetého automobilu z naší nabídky ŠKODA PLUS podle Vašich požadavků a představ, včetně výhodného financování. Komplexní servisní nabídka zahrnuje mechanické záruční i pozáruční servisní práce, klempířské práce a autolakovnu, likvidace pojistných událostí, autopůjčovnu, asistenční a odtahovou službu, pneuservis, myčku, měření emisí a přípravu vozidel na STK, včetně její realizace.

Naši pracovníci Vám mimo jiné zajistí komplexní záruční i pozáruční servis, příprava vozu na STK včetně jeho zajištění, měření emisí, prodej originálních dílů a veškerého příslušenství.

Dále Vám můžeme nabídnout mytí vozu ve vlastní automyčce, poskytnutí náhradního vozidla či non-stop odtahové služby. Náš servis je opravdu rozsáhlý, proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat pro více informací.

K opravám používáme pouze originální díly, které zaručují vysokou kvalitu, dlouhou životnost a především bezpečnost jejich používání.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Nové vozy Ojeté vozy Předváděcí a skladové vozy Originální díly a příslušenství

Služby

Prodej osobních vozů ŠKODA Záruční i pozáruční servis ŠKODA Příprava vozu na STK Měření emisí Prodej originálních dílů Automyčka Náhradní vozidla Záruční i pozáruční servis VOLKSWAGEN Ojeté vozy ŠKODA PLUS

Značky

ŠKODA VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN užitkové vozy ŠKODA HANDY

Certifikáty

ISO 9001:2015 Ekologická pečeť ŠKODA

Speciality

Náhradní vůz s ručním ovládáním po dobu opravy pro řidiče ZTP a ZTP/P

Jazyky

čeština angličtina

Kontakty

Telefony

+420 220 611 108 Recepce
+420 800 101 212 Informace
+420 235 362 327 Servis
+420 723 930 069 Ojeté vozy ŠKODA PLUS

Emaily

info@prerost-svorc.cz Recepce
auto@prerost-svorc.cz Recepce

Odkazy

www.prerost-svorc.cz
instagram/prerostasvorcauto https://www.facebook.com/prerostasvorcauto/

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu