Saunový ráj v Holicích

Přibližte se ohnivé energii a nechte své tělo prosytit životodárným léčivým teplem, prodýchat ohnivým žárem nového zrození.

0 (0 hodnocení)

+420 468 000 401

Popis činnosti

Jsme místem dokonalé relaxace a oázou klidu a pohody. Odevzdejte zde vše, co škodí vašemu tělu, jako jsou toxiny, tuky, stres. Načerpejte si zde pohár nové síly odolávat nemocem těla i duše.

Masáže zbavují tělo celkového napětí, bolestí kloubů nebo svalů. Okysličují tělo a zbavují ho škodlivin. Nabízíme klasické rekondiční masáže, relaxační, detoxikační, lymfatické i masáže reflexní.

Odpočívárna - zde si se svými přáteli při dobrém občerstvení můžete popovídat o zážitcích, které jste potkali na cestě po všech královstvích v našem Ráji.

Rajská odpočívárna - místnost pro ničím nerušený odpočinek na pohovce s nebesy. Zvukově izolovaná místnost s relaxační hudbou. Můžete ji také využít k občerstvení v soukromí.

Vstupte do směsi všech živlů a nechte na sebe působit vítr, déšť, sníh i slunečnou záři, aby příroda svou zázračnou mocí léčila vaše tělo. I příroda totiž ví, jak blahodárné je střídání tepla a chladu i sucha a vláhy pro celou živočišnou i rostlinnou říši a jen na ní záleží, jak se budete cítit.

Těšíme se na Vás!

Služby

Finská sauna Bio sauna Bylinná inhalace Mentolová parní kabina Parní solná kabina Vířivý bazén Frigidarium Kneippův chodník a brouzdaliště Zážitkové sprchy Masáže Odpočívárna Rajská odpočívárna Venkovní terasa

Kontakty

Telefony

+420 468 000 401 hlavní telefon

Emaily

info@saunovyraj.cz
recepce@saunovyraj.cz

Odkazy

www.saunovyraj.cz

Kontakty

Od 1.září do 31.května:

Po 10 - 21 Dnes
Út 10 - 17 17:01 - 21
St 10 - 21
Čt 10 - 21
10 - 21
So 10 - 21
Ne 10 - 21

Út: do 17 hod. pouze ženy, od 17 hod. společná.

Klíčová slova

saunový ráj Holice finská sauna Holice bio sauna Holice parní kabina Holice vířivý bazén Holice vířivka Holice masáže Holice zážitkové sprchy Holice mentolová parní kabina Holice hammam Holice lymfatické masáže Holice rekondiční masáže Holice čokoládové masáže Holice lávové kameny Holice aromatická masáž Holice

Kategorie

Sauny Masáže

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu