Městský úřad Vysoké nad Jizerou

Město Vysoké nad Jizerou se nachází v severovýchodní části Libereckého kraje a v severní části okresu Semily a je situováno na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor.

0 (0 hodnocení)

+420 481 593 903

Main

Popis činnosti

Městský úřad poskytuje občanům veškeré informace a služby, provozujeme elektronickou úřední desku a podatelnu. Na městské úřadě můžete také využít služby Czech POINT.

V souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, zavádíme v našem městě novou službu - Mobilní rozhlas. Nově vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů.

Městský znak město získalo na počátku šestnáctého století snad jako odkaz na čin měšťana a kostelníka Havlasa Pavlaty, který prý při pálení dřeva na uhlí v milíři v rokytnických lesích ochočil medvěda a poté jej odvedl na pražský panovnický dvůr, aby později roku 1503 po pronesení proroctví o budoucích osudech české země zemřel ve Vysokém v požehnaném věku sto patnácti let.

Služby

Služby městského úřadu Elektronická podatelna Úřední deska Czech POINT Voda a kanalizace Vyhlášky a nařízení Nakládání s odpady Mateřská a základní škola Střední integrovaná škola Ubytování Kultura Volný čas

Značky

Zpravodaj Větrník Vysocká pouť Krakonošův divadelní podzim Divadlo Krakonoš

Kontakty

Telefony

+420 481 593 903 Main

Emaily

mestsky.urad@vysokenadjizerou.cz
starosta@vysokenadjizerou.cz

Odkazy

http://www.vysokenadjizerou.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu