Městský úřad Vysoké nad Jizerou

Město Vysoké nad Jizerou se nachází v severovýchodní části Libereckého kraje a v severní části okresu Semily a je situováno na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor.

0 (0 hodnocení)

+420 481 593 903

Main

Popis činnosti

Městský úřad poskytuje občanům veškeré informace a služby, provozujeme elektronickou úřední desku a podatelnu. Na městské úřadě můžete také využít služby Czech POINT.

V souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, zavádíme v našem městě novou službu - Mobilní rozhlas. Nově vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů.

Městský znak město získalo na počátku šestnáctého století snad jako odkaz na čin měšťana a kostelníka Havlasa Pavlaty, který prý při pálení dřeva na uhlí v milíři v rokytnických lesích ochočil medvěda a poté jej odvedl na pražský panovnický dvůr, aby později roku 1503 po pronesení proroctví o budoucích osudech české země zemřel ve Vysokém v požehnaném věku sto patnácti let.

Území města Vysoké nad Jizerou se skládá z pěti místních částí – dříve samostatných obcí: jsou to Vysoké nad Jizerou, Sklenařice, Tříč, Stará Ves a Helkovice. Pro účely katastru nemovitostí je to pět katastrálních území, téměř totožných názvů jako místní části.

Vysoké je už léta přezdíváno jako „Město nejkrásnější zimy“. Ať už díky nenapodobitelnému výhledu na zasněžené Krkonoše nebo dlouhé skijácké tradici. _

Služby

Služby městského úřadu Elektronická podatelna Úřední deska Czech POINT Voda a kanalizace Vyhlášky a nařízení Nakládání s odpady Mateřská a základní škola Střední integrovaná škola Ubytování Kultura Volný čas

Značky

Zpravodaj Větrník Vysocká pouť Krakonošův divadelní podzim Divadlo Krakonoš

Kontakty

Telefony

+420 481 593 903 Main

Emaily

mestsky.urad@vysokenadjizerou.cz
starosta@vysokenadjizerou.cz

Odkazy

www.vysokenadjizerou.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu