Ověřená firma

Mateřská škola

Budova MŠ je umístěna v rodinné vilce se zahradou a svému dnešnímu účelu slouží od roku 1947.

0 (0 hodnocení)

+420 312 247 326

Popis činnosti

Naše mateřská škola má 2 třídy, ve kterých je kolektiv dětí homogenní. Každá z těchto tříd má odlišné prostorové podmínky. V přízemí se nachází 1. třída, kde jsou umísťovány děti mladšího věku. Dále jsou v přízemí šatny dětí, hygienické zařízení, kancelář školy
a jídelna, kde se děti stravují. V suterénu budovy je umístěna školní kuchyně, kde se připravuje strava dětí, dále kotelna, sklady, šatna personálu. V 1. poschodí je 2. třída, kterou navštěvují děti starší. MŠ disponuje vlastní rozlehlou zahradou s členitým terénem, dostatkem zeleně i spoustou míst k aktivnímu i pasivnímu odpočinku.

Základním posláním mateřské školy je podporovat zdravý tělesný, psychický a sociální vývoj dítěte a vytvářet optimální podmínky pro jeho individuální osobnostní rozvoj, v návaznosti na jeho výchovu v rodině a v úzké součinnosti s rodinou.

Nadále se budeme snažit, aby naše MŠ byla místem, kde se budou dobře a bezpečně cítit děti, rodiče, učitelky i provozní zaměstnanci a aby děti odcházející z MŠ byly dobře připraveny jak na vstup do ZŠ, tak do života samotného.

Služby

předškolní výchova mimoškolní aktivity stravování výuka flétny kroužek angličtiny plavecký výcvik

Kontakty

Telefony

+420 312 247 326 hlavní telefon

Emaily

skolka@8zskladno.cz

Odkazy

https://www.8zsamskladno.cz/materska-skola/

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu