Quickroad, s.r.o. - Pohřební služba Hranice

0 (0 hodnocení)

+420 581 601 176

Popis činnosti

Naše pohřební služba v Hranicích Vám nabízí kompletní pohřební služby s více než 20letou tradicí. Zajistíme Vám poslední rozloučení s Vaším nejbližším dle Vašich představ a možností.
Dovolte nám, abychom Vám v této Vaší nejtěžší chvíli mohli pomoci. Pohřební služby provádíme na vysoké profesionální a společenské úrovni. Poskytujeme standardní, doplňkové i nadstandardní pohřební služby.

Nabídka služeb:

Smuteční obřad ve vlastní klimatizované obřadní síni v Hranicích, pohřby (civilní, církevní v kostelech, bezobřadní), převozy zemřelých z celé EU, převoz pohřebním kočárem, převoz pohřebním vozem, zajištění hudby - živé i reprodukované, výroba květinových darů dle požadavku zákazníka, výroba smutečních oznámení (černobílá ZDARMA), prodej rakví a uren, kopání hrobů, kamenické práce, pořádání smutečních hostin, vyřízení dokladů na úřadech, doprava pozůstalých vlastním autobusem, minibusem.

Služby

pohřební služby převozy zemřelých z celé EU převoz pohřebním kočárem převoz pohřebním vozem zajištění hudby - živé i reprodukované výroba květinových darů výroba smutečních oznámení prodej rakví a uren kopání hrobů kamenické práce pořádání smutečních hostin vyřízení dokladů na úřadech doprava pozůstalých vlastním autobusem správa hřbitovů

Kontakty

Telefony

+420 581 601 176 hlavní telefon
+420 581 626 161 Alt

Emaily

pshranice@seznam.cz

Odkazy

http://www.pohrebni-sluzba-hranice.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 15
Út 7:30 - 15
St 7:30 - 15 Dnes
Čt 7:30 - 15
7:30 - 15

telefonicky NON-STOP

Klíčová slova

pohřební služba správa hřbitovů kamenické práce převozy zemřelých pohřební služba Hranice správa hřbitovů Hranice kamenické práce Hranice převozy zemřelých Hranice výroba květinových darů květiny kopání hrobů kopání hrobů Hranice prodej rakví a uren prodej rakví a uren Hranice vyřízení dokladů na úřadech

Kategorie

Pohřební služby, ústavy Kameník

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu