Ověřená firma

HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o. – Čištění kanalizace a odpadů

Vyřešíme vaše problémy s kanalizací. Každý rok vyřešíme 5 000 problémů s kanalizacemi, staráme se o 15 700 zákazníků a zkušenosti sbíráme více než 25 let.

98 (8 hodnocení)

+420 235 516 666

Popis činnosti

Máte-li jakýkoliv problém s kanalizací, je tady pro vás firma Herčík a Kříž spol. s r.o. Provádíme čištění kanalizace a domovních odpadů všech druhů a profilů. Dokážeme vyčistit ucpaný dřez i zanesenou stoku. Kanalizaci čistíme tlakovou vodou nebo motorovými pery.

Pro zjištění stavu kanalizace nebo při častém ucpávání potrubí používáme moderní kamerové systémy pro revize (prohlídky) kanalizace kamerou. Zpráva, vyhodnocení závad a záznam na CD je u nás samozřejmostí. Pokud bude potřeba, jsme schopni vytrasovat odbočky či závady v kanalizaci a označit místo na povrchu. Tyto závady opravujeme buď stavební opravou (výkopem) nebo bezvýkopovou technologií vyvložkováním.

Dále jsou vám k dispozici výkonné sací vozy pro odvoz fekálií, tukových lapolů a tuhých kalů z čerpacích stanic, a to i z velkých dálek a hloubek. Budete-li mít v kanalizaci nateklý beton či prorostlé kořeny, dokážeme pomocí speciálních trysek potrubí vyfrézovat. Provádíme také zkoušky těsnosti kanalizace, jímek a nádraží.

Jsme jedna z největších firem v ČR zabývající se správou, údržbou a řešením problémů s kanalizací. Vlastníme velké množství moderní a výkonné techniky, díky které vám můžeme nabídnout rychlou reakci, služby nejvyšší kvality a hlavně nízkou cenu.

Čisticí vozy jsou vybaveny jak motorovým perem, tak tlakovou vodou, což zaručuje, že vaši kanalizaci vyčistíme během jediné návštěvy!

Naše služby poskytujeme po celé ČR, ale hlavně v Praze a Středočeském kraji. Pro Kladno a Beroun vám nabízíme stejný paušál za dopravu jako pro Prahu. Pro Říčany nabízíme speciální zlevněný tarif. Ušetříte tak 300,- až 600,- Kč!

Pokud máte problém s kanalizací a nevíte, jak na něj, nebo nevíte, jakou službu či techniku objednat, popište nám co možná nejpodrobněji váš problém a my vám nezávazně vypracujeme a pošleme návrh řešení! Bude-li potřeba, přijedeme obhlédnout a zkonzultovat závadu (problém) přímo k vám.

Bude už na vás, jestli si poté službu objednáte nebo ne. Zákazník je u nás vždy na 1. místě!

Těšíme se na Vás!

Produkty

Mříž uliční dešťové vpusti Mříž horské vpusti Mříž dvorní vpusti Koš uliční vpusti Koš dvorní vpusti Koš gajgru - tzv. pantofel Koš gajgru - litina Atypické kompozitové mříže

Služby

Čištění kanalizace Čištění odpadů Frézování kanalizace Revize kanalizace kamerou Trasování kanalizace Vyhledávání zakrytých šachet Odvoz fekálií Sání a odvoz tukových lapolů, sání kalů Opravy kanalizace Zkoušky těsnosti kanalizace Zkoušky těsnosti jímek Prodej mříží a košů dešťových vpustí Čištění potrubí Frézování kořenů v kanalizaci Bezvýkopové opravy kanalizace Vložkování kanalizace

Certifikáty

ISO 9001

Speciality

Frézování překážek v kanalizaci řízenou robotickou frézou Bezvýkopové opravy kanalizace Řešení složitých případů na kanalizaci

Kontakty

Telefony

+420 235 516 666 hlavní telefon
+420 604 208 684 Mobil

Emaily

hercikakriz@hercikakriz.cz

Odkazy

www.hercikakriz.cz Služby pro kanalizace
www.hercikakriz.cz/ucpanakanalizace Ucpaný odpad a kanalizace
www.hercikakriz.cz/cistenikanalizace Čištění kanalizace
www.hercikakriz.cz/cisteniodpadu Čištění odpadů
www.hercikakriz.cz/opravakanalizace Bezvýkopové opravy kanalizace
www.hercikakriz.cz/havariekanalizace Havárie kanalizace
www.kanalizace.blog.cz Blog o kanalizaci

Facebook

Hodnocení

 • 100 od , 27.08.2020 23:09
  Byla jsem maximálně spokojená, jak s rychlostí vyřízení objednávky. Tak i komunikací a výslednou dokumentaci. Firmu jsem objednávala na kontrolu kanalizačního potrubí. Doporučuji :)
 • 100 od , 27.07.2020 10:24
  Jsem maximálně spokojený, perfektní přístup ze všech stran firmy. Doporučuji v případě problémů s kanalizací.
 • 100 od , 03.01.2020 08:16
  Spokojenost, kanalizaci vyčistili. Cena v pohodě.

Kontakty

Působíme v okolí až 70 km od sídla

Otevírací hodiny

Po 6:30 - 18
Út 6:30 - 18
St 6:30 - 18
Čt 6:30 - 18 Dnes
6:30 - 18
So 8 - 17
Ne 8 - 17

Po vzájemné dohodně možnost prací i mimo pracovní dobu. Otevírací doba o svátcích stejně jako o víkendu. O víkendu a svátcích jen havarijní čištění kanalizace s příplatkem +1500,- Kč.

Klíčová slova

kanalizace čištění kanalizace čištění kanalizace praha čištění odpadů čištění odpadů praha cisteni odpadu ucpaný záchod ucpaný odpad odvoz fekálií gajgr čištění čištění kanalizací odpadů potrubí kanalizační vývoz septiku havarie kanalizace jak na ucpaný odpad jak vyčistit odpad oprava kanalizace opravy kanalizace revize kanalizace čištění kanalizace a odpadů problémy s kanalizací praha ucpané odpady praha poškození kanalizace praha

Kategorie

Čištění jímek a odpadů Kanalizace Instalatér Technické služby Čištění průmyslové Služby občanům Čistírny odpadních vod a čištění vody Odpady - odvoz Ekologická zařízení a služby Údržba - služby

Platební metody

 • hotově
 • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu