Městský penzion Úpice

Příjemné ubytování v centru města s přilehlým městským parkem a lesoparkem Dlouhé záhony.

0 (0 hodnocení)

+420 732 628 293

Popis činnosti

Hledáte ubytování v Úpici a okolí? Neváhejte se obrátit na náš Městský penzion!

Historická budova, bývalá továrnická vila vlastníka nedaleké textilní továrny je umístěná v centru města přiléhá k ní městský park a lesoparku Dlouhé záhony s nově vybudovanou naučnou stezkou.

Nabízíme ubytování ve čtyř a pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením či společným v patře. V penzionu je možné objednat stravování.

Penzion je vybaven malým a velkým salonkem, kde pro Vás rádi uspořádáme spolkový či firemní večírek, prezentaci, školení nebo sraz. Pro skupiny je možné sjednat snídaně, svačiny, obědy, večeře i jakékoliv jiné občerstvení.

Penzion je spravován Sportovním a turistickým centrem Jestřebích ho, které nabízí ubytování v Úpici ve svých třech ubytovacích zařízeních. V Městském penzionu, Ubytovně Sparta a v Kempu Radeč. Celkově nabízíme ubytování pro 96 osob. Ubytování je vhodné jak k soukromé rekreaci, tak pro kolektivy, ke sportovním soustředím a školám v přírodě.

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo přání, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Čtyřlůžkové pokoje Pětilůžkové pokoje

Služby

Ubytování v penzionu Vlastní nebo společné sociální zařízení Wi-Fi Stravování Malý a velký salonek Firemní večírky Školení a oslavy Občerstvení

Kontakty

Telefony

+420 732 628 293 hlavní telefon
+420 739 263 153 Mobil

Emaily

stcjh@upice.cz

Odkazy

www.stcjh.cz/penzion

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu