Kamenolom Požáry - Prosečnice

Žulové výrobky vždy skladem!

0 (0 hodnocení)

+420 774 318 888

Popis činnosti

Těžíme kvalitní žulu. Dříve nazývaná konopišťská žula a poté požárská žula – podle nedaleké obce Dolní Požáry, vždy patřila mezi naše nejznámější žuly. Její charakteristickou vlastností je vysoká tvrdost a odolnost na mechanické zatížení, je možné ji vylamovat ve velkých blocích a je dobře leštitelná. Požárská žula je střednozrnná, typicky světlá, šedé barvy. V blízkosti zlomů se vyskytuje žlutá až oranžovočervená železitá pigmentace.

Nabízíme opracované hrubé žulové výrobky: žulové dlažební kostky v různých velikostech (od mozaiky až po velké dlažební kostky), žulové krajníky, žulové haklíky, rigolový regulační kámen, kamenivo do gabionů, žulové bloky, žulové valouny, menhiry do zahrady. Dále dodáváme lomový kámen netříděný i žulové odseky.
Žulové dlažební kostky

Štípané žulové dlažební kostky, jsou tradičním produktem pro kvalitní úpravu chodníků, parkovacích ploch, silnic i ploch s vysokým zatížením. Ve srovnání s jinými typy povrchu vozovky (asfalt, beton), žulová dlažba má následující výhody: pevnost (žula je čtyřikrát pevnější než beton); životnost; odolnost vůči mechanickým a chemickým vlivům, přírodním jevů; lépe rozmisťuje zatížení; má esteticky atraktivní vzhled.

Objednat kamenné kostky můžete on-line na našem webu nebo telefonicky.

Služby

těžba žuly doprava kamenická výroba žulové dlažební kostky žulové krajníky žulové haklíky rigolový regulační kámen kamenivo do gabionů žulové bloky žulové odseky drcené kamenivo štěrk

Kontakty

Telefony

+420 774 318 888 hlavní telefon
+420 774 298 888 mobilní telefon

Emaily

obchod@abakron.cz

Odkazy

http://www.lomprosecnice.cz/

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 15
Út 07 - 15
St 07 - 15
Čt 07 - 15 Dnes
07 - 15

Poslední nakládka bude provedena maximálně do 14:30 hod.

Klíčová slova

těžba žuly soklový kámen žulový haklík kamenivo žulové krajníky lomový kámen žulové bloky drcený kámen doprava kameniva doprava štěrku lom Prosečnice žula Prosečnice kámen Prosečnice dlažební kostky dlažební kostky Prosečnice kamenivo do gabionů

Kategorie

Lomy Nákladní automobily - doprava a přeprava

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu