Relax na max s.r.o. - vířivky, sauny

Dopřejte si pohodu luxusních wellness center u Vás doma a navíc po celý rok!

0 (0 hodnocení)

+420 702 888 100

Lukáš Střílek

Popis činnosti

Nabízíme Vám vířivky s jedinečným designem, které Vám umožní dosáhnout maximální relaxace, uvolnění a celkové pohody. Naše luxusní vířivky jsou vhodné jak pro venkovní tak i vnitřní užívání v jakémkoliv ročním období. Horká lázeň v zasněžené krajině je nezapomenutelný zážitek a rovněž nahradí i saunu.

Naše vířivky napomáhají odbourávat stres a uvolňovat celé tělo po sportovně a fyzicky náročných aktivitách. Další předností našich vířivek je vysoce kvalitní americký systém Balboa, který nabízíme v základním provedení bez dalších příplatků.

Naše vířivky Vám s radostí představíme v našem menším showroomu s rodinnou atmosférou v Tržku u Litomyšle. Díky tomuto si můžete být jistí, že neplatíte za předražené produkty, ale za kvalitu za bezkonkurenční cenu.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis po celé ČR a SR. V případě jakýchkoliv přání a dotazů nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky. Jsme Vám k dispozici 365 dní v roce.

Rádi Vám vířivky představíme a poradíme s výběrem. V případě zájmu Vám s radostí zajistíme dopravu, instalaci a spuštění vířivky pro Vaší maximální spokojenost.

Naší odměnou je Vaše spokojenost a pozitivní reference.

Produkty

Vířivky Swim Spa Termokryty Schůdky Filtry Zvedáky krytu Bezchlórová chemie Vonné esence do vířivky Úprava a čištění vody Testery vody Náhradní díly

Služby

Prodej Poradenství Doprava Instalace Spuštění

Značky

Balboa

Kontakty

Telefony

+420 702 888 100 Lukáš Střílek
+420 702 888 101 Jaroslav Kacálek
+420 608 418 688 mobilní telefon

Emaily

info@relaxnamax.cz

Odkazy

https://www.relaxnamax.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu