Spa resort Tree of Life ****

Tree of Life je místo, kde pod bohatou korunou vědomostí, zkušeností, pochopení a péče naleznou naši hosté cestu k relaxaci i ke zdraví. Chceme, aby se jejich spokojenost stala nadšením a jejich přání se stala realitou.

0 (0 hodnocení)

+420 493 767 200

Recepce

Popis činnosti

Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový lázeňský resort v městečku Lázně Bělohrad. Dopřejte si zde zážitek plynoucí ze spojení bohaté léčebné tradice, čisté přírody, alternativní i klasické medicíny a výborných služeb.

Tree of Life používá vodu z vlastního zdroje, těží svou léčebnou slatinu z ložiska nedaleko lázní a stojí v oblasti s minimálním znečištěním vzduchu a prostředí. To z něj činí ideální místo k regeneraci těla i mysli.

Elegantně vybavené pokoje s vlastním balkónem zaručují našim hostům klid a pohodlí. Nabízejí výhled do přírodního parku a jsou prosvětleny jihozápadním sluncem. Nejnáročnější klienti ocení velkorysé a prostorné apartmány.

Zavítejte do Organic Spa a užijte si severskou saunu, rozličné vůně v Sanariu nebo Kneippův chodník. Příjemně se uvolníte a zároveň posílíte svoji imunitu a zdraví. Nebo zkuste Garden Spa, kde si ještě můžete vychutnat venkovní vířivku a saunu s ochlazovacím bazénkem v příjemném venkovním prostředí.

Pohyb je základním atributem zdraví. A v Tree of Life najdete řadu možností, jak efektivně rozvíjet své pohybové schopnosti. Využíváme moderní metody a vybavení, ale také bohaté možnosti okolní přírody.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkový pokoj De Luxe Apartmán Exclusive

Služby

Ubytování Restaurace Organic & Garden Spa Sauna Kneippův chodník Sanarium a parní kabina Odpočinková zóna Indoor a outdoor aktivity Pohybové trenažery Společenský sál Lobby bar

Certifikáty

Certifikát výjimečnosti pro rok 2015 EUROPESPA med© ISO 9001:2008 HolidayCheck 2016

Kontakty

Telefony

+420 493 767 200 Recepce
+420 493 767 000 Rezervační oddělení

Emaily

recepce@treeoflife.cz
info@treeoflife.cz

Odkazy

treeoflife.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu