Dumit + s.r.o.

„Naše stavební firma si váží každé zakázky a s tímto přistupuje k její realizaci.“

0 (0 hodnocení)

+420 774 077 077

Mikolášek - jednatel společnosti

Popis činnosti

Naše firma provádí:

Inženýrská a projekční činnost

- Zajištění schvalovacích dokladů – od územního rozhodnutí, stavebního povolení, případně ohlášení stavby až po kolaudační souhlas
- Konzultace postupu zajištění projektového záměru k realizaci s investorem
- Komunikace se stavebními úřady
- Komunikace s dotčenými orgány státní správy a ostatními účastníky řízení (hygiena, hasiči, památkáři, vodárny, plynárny, odbory dopravy, životního prostředí atd.)
- Celková koordinace projekčních prací
- Zajištění podání žádostí o dotace z různých dotačních programů, např. zelená úsporám, kotlíková dotace a podobně
- Zajištění dozorování staveb – autorský dozor projektanta, technický dozor investora

Generální dodavatel staveb

Jako generální dodavatel staveb se již od roku 2008 specializuje na generální dodávky staveb a komplexní servis pro stavební investory v oblastech výstavby rodinných domů, komerčních staveb menších skladových prostor.

Rodinné domy na klíč

Naším cílem je projektovat a stavět kvalitní nízkoenergetické nebo pasivní rodinné domy s nízkou spotřebou energií za přijatelné ceny. Kromě typových domů nabízíme také domy podle individuálních požadavků.

Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetický dům je běžná stavba, která má spotřebu energie na vytápění v rozmezí 15-50 kWh/m² za rok.[1] Dosahuje se toho kvalitním návrhem a provedením stavebních postupů především bez tepelných mostů. Izolační schopnosti objektu jsou dimenzovány podle doporučených hodnot normy ČSN 73 0540 „Tepelná ochrana budov“. Cirkulace vzduchu může být i řízená a využívat případně rekuperaci tepla.

Pasivní domy

Pasivní dům (z německého Passivhaus, v Česku používán i termín energeticky pasivní dům, česká zkratka PD) je stavba, která splňuje dobrovolná, ale přísná kritéria energetických úspor při provozu domu. Koncepce pasivního domu není architektonický styl nebo stavební systém, ale dílčí kapitola při navrhování a projektování novostaveb nebo rekonstrukcí.

Dřevostavby

Dřevostavba je budova, při jejíž stavbě bylo z velké části použito dřevo. Moderní dřevostavby jsou označovány jako ekologické domy. Nové technologie výstavby a zateplení snižují náklady na vytápění. Výhoda – rychlá výstavba, 3-5 měsíců na klíč

Stavební práce

Zabýváme stavebními pracemi na míru, ať už jde o opravy a rekonstrukce,přestavby, výstavby domů nebo drobnější činnosti, jako jsou půdní vestavby, bytová jádra.

Certifikáty

Kontakty

Telefony

+420 774 077 077 Mikolášek - jednatel společnosti
+420 773 088 995 Vojtíšková - asistentka jednatele

Emaily

dumitplus@seznam.cz dumitplus@seznam.cz

Odkazy

www.dumitplus.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu