+420 776 145 635

Radoslav Janák - majitel

Popis činnosti

V oboru bezpečnostního skla působíme již déle než 10 let a máme bohaté zkušenosti, které se nebojíme předat dál.

Naší specializací jsou otočné a posuvné celoskleněné dveře, bezrámové sprchové kouty a další produkty z plochého bezpečnostního skla. Disponujeme vlastním skladem kování na sklo a jsme tak schopni velice rychle reagovat na požadavky našeho zákazníka.

Realizujeme jak kompletní dodávky včetně montáží pro koncové zákazníky, tak i dílčí dodávky kování a skla pro firemní odběratele a naše partnery. Všechny produkty vyrábíme přesně na míru podle podkladů zákazníka nebo zaměření našeho technika. Nejste tedy vázáni žádnými standardními rozměry – získáte koupelnu zcela odpovídající vašim představám. Problémem pro nás není ani křivá zeď či jiná nerovnost.

Sklo vyrábíme s milimetrovou přesností, takže není třeba používat jakékoliv rámy či rozšiřující profily. K výrobě celoskleněných dveří a zástěn používáme tepelně tvrzené sklo o síle 8 až 12 mm. Sklo je vybaveno povrchovou úpravou "ClearShield® Glass Protect“ s perfektním vodoodpudivým efektem. ClearShield® Glass Protect“ zamezuje ulpívání vodního kamene a tvorbě bakterií.

Zaměřujeme se na zákaznickou podporu od počátečního návrhu až po konečnou realizaci. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a od vytvoření adekvátního návrhu, přes výběr vhodného kování až po zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu bezpečnostního kaleného skla vám nabízíme vlastní dlouhodobé zkušenosti a znalosti.

Naše nabídka je unikátní spojením zakázkové výroby s širokou nabídkou předem definovaných produktů a stanovením jejich cen. Naše výhoda oproti konkurenci spočívá v poskytování plné podpory jak firemním, tak koncovým zákazníkům.

Vysvětlujeme, učíme a společně s vámi budujeme. Jinými slovy „měníme pohled na sklo“.

V internetových obchodech Kování na sklo | Bezpečnostní sklo a Celoskleněné dveře | Sprchové kouty můžete zakoupit naše produkty nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu info@sklojanak.cz či pomocí připraveného formuláře níže.

Absolvovali jsme dlouhou řadu zahraničních školení zaměřených na výrobu a stavbu bezrámových sprchových koutů. Naše práce je záruka kvality.

Neváhejte a napište nám, čekáme na vaše dotazy!

Produkty

kování na sklo sprchové kouty na míru skleněné dveře skleněné stěny skleněné zábradlí pochozí sklo bezpečnostní sklo

Služby

montáže celá ČR

Značky

SUNDESIGN VITRIS GRIFFWERK

Kontakty

Telefony

+420 776 145 635 Radoslav Janák - majitel
+420 735 757 666 Soňa Pokorná - projekt manager
+420 735 757 667 Lenka Briolová - cenové nabídky, výkresová dokumentace

Emaily

info@sklojanak.cz
pokorna@sklojanak.cz
briolova@sklojanak.cz

Odkazy

www.sklojanak.cz SKLO JANÁK s.r.o.
obchod.sklojanak.cz E-shop: Kování na sklo
shop.sklojanak.cz E-shop: skleněné dveře, sprchové kouty na míru
www.dvere-sprchove.cz Sprchové dveře

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu