Popis činnosti

Q-SERVICE je síť profesionálních autoservisů působících v České republice a dalších zemích Evropy. Naším posláním je být přímou konkurencí autorizovaným servisům výrobců vozidel. Zákazníkům zaručujeme odbornou údržbu a opravy jejich automobilů, které náš odborně kvalifikovaný personál provádí pomocí nejmodernějšího servisního vybavení a za použití kvalitních náhradních dílů. Výsledná cena opravy je předem stanovena a vždy vychází z časových norem, které pro servisní úkony stanovují výrobci vozidel. Zákazník tak má jistotu, že zaplatí přesnou a odpovídající cenu.

Q-SERVICE TRUCK je mezinárodní sít nezávislých servisů, které se zabývají opravami nákladních vozidel, návěsů, přívěsů a autobusů a byla založena v roce 1999 v Polsku.
Tato servisní sít se zaměřuje hlavně na opravy vozidel evropských značek jako jsou RENAULT, IVECO, VOLVO, SCANIA, DAF, MERCEDES, MAN.
V současné době koncept Q-SERVICE TRUCK zastřešuje servisní partnery v Polsku, České republice, Rumunsku, Litvě. V roce 2016 se plánujeme rozšíření v dalších zemích, a to na Slovensku, Bulharsku, Madarsku, Chorvatsku a Lotyšsku. V následujícím roce očekáváme působnost až ve 12 evropských zemích.
Cílem servisního konceptu je uspokojit nejnáročnější zákazníky prostřednictvím profesionálních služeb, vysokých technických znalostí, prostřednictvím kvalitní servisní techniky a za využití originálních i alternativních náhradních dílů.

Abychom zajistili v celé síti trvalé dosahování vysoké kvality služeb, provádíme v našich autoservisech pravidelné testy úrovně služeb a kontroly dodržování standardů. Testy probíhají formou tzv. „mystery shopper“.

Systémem pravidelných školení je v síti Q-SERVICE zabezpečena vysoká odborná úroveň a technické znalosti personálu. Průběžně vzdělávaní pracovníci tak disponují nejen certifikáty odborné způsobilosti, ale i potřebnými zkušenostmi k tomu, aby služby byly poskytovány na maximální profesionální úrovni.

Automobiloví výrobci a importéři nesmí odmítnout přijetí reklamace na vadu ani nijak omezit záruku na vozidlo, pokud jeho majitel pro pravidelnou údržbu a garanční servis využívá služeb nezávislého opravce. Výrobci také nesmí podmiňovat platnost záruky opravami nebo servisem ve své vlastní autorizované síti.
Majitel vozidla má podle platné Evropské legislativy, tzv. „blokové výjimky“ právo používat jakoukoliv opravnu pro nezáruční opravy, a to také v průběhu zákonné záruční doby nebo prodloužené záruční doby. Výrobci jsou navíc povinni poskytovat technické informace o daném typu vozidla také nezávislým opravcům (autoservisům).

Produkty

Tlumiče Brzdy Ložiska kol Díly řízení a zavěšení Spojky Poloosy a homokinetické klouby Filtry Těsnění motoru / motorové díly Kladky Řemeny Vodní pumpy Chladiče Výfuky Zrcátka / světla / okna / žárovky Svíčky Autobaterie Startéry a alternátory Díly zapalování Oleje Nemrznoucí směsi Autochemie

Služby

E-shop náhradních dílů Opravy osobních automobilů Opravy nákladních vozidel Pneuservis Diagnostika vozidel Opravy motorů Opravy brzd Opravy tlumičů Opravy klimatizací Měření emisí Příprava a zajištění STK Lakování v lakovacím boxu Diagnostika podvozku (geometrie) Výměny autoskel - autosklo servis Náhradní vozidlo Prodej Pneu Odtah vozidel Mechanické opravy Údržba a prohlídky dle servisního plánu vozidla Diagnostika sériová (OBD,EOBD) Diagnostika systémů (osciloskop) Karosářské opravy (s rovnacím rámem) Karosářské opravy (drobné bez rovnacího rámu) Diagnostika brzd (válcová/plošinová zkušebna) Montáž zabezpečení vozidel Montáž autodoplňků Prodej náhradních dílů a autodoplňků Odtahová služba Asistenční služba Vyzvednutí a přistavení vozu (pick-up service) Zajišťuje Q-SERVICE ASSISTANCE Zapůjčení náhradního vozidla

Značky

SACHS TRW Automotive Brembo Textar Magneti Marelli Robert Bosch GmbH SKF Group BTA FAG LEMFÖRDER Moog YAMATO KNECHT Sofima KS Motor Servis Castrol Shell Motul Ruville DELPHI VALEO Ate FERODO COMMA BOSAL SPIDAN OSRAM FILTRON GOETZE DENSO Elring PIERBURG EXEDY PHILIPS

Členství v profesních spolcích

Inter Cars Group

Kontakty

Telefony

+420 777 308 855 hlavní telefon

Emaily

karelmarsicek@seznam.cz

Odkazy

www.autoopravnamarsicek.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9:30 - 12 13:05 - 16:30
Út 9:30 - 12 13:05 - 16:30
St 9:30 - 12 13:05 - 16:30
Čt 9:30 - 12 13:05 - 16:30 Dnes
9:30 - 12 13:05 - 16:30
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

náhradní díly autodíly motodíly dílenské vybavení užitková vozidla osobní automobily nákladní automobily motocykly podvozky motor karoserie oleje maziva originální díly chemie elektrické systémy PNEUSERVIS opravy osobních vozidel opravy nákladních vozidel tlumičů a brzd Diagnostika vozidel opravy brzd přezouvání pneu SERVIS Opravy motorů Asistenční služby služby na cestách servisní síť servisní středisko kalkulace opravy vozidla výměny autoskel - autosklo servis lakýrnické práce (drobné) zajištění měření emisí příprava a zajištění STK servis klimatizací opravy autoelektriky montáž zabezpečení vozidel diagnostika podvozku (geometrie) lakýrnické práce (drobné) karosářské opravy metodou PDR Odtahová služba mytí vozu a interiéru montáž a servis nezávislých topení zapůjčení náhradního vozidla náhradní vozidlo vyřízení pojistných událostí prodej pneu Autobazar příprava a zajištění STK diagnostika sériová (OBD,EOBD) zajištění měření emisí tuning, chiptuning mytí vozu a interiéru Autobazar půjčovna automobilů vyřízení pojistných událostí fleet pomoc v nouzi Q-service qservice qservis q-servis Q-servs autolakovna

Kategorie

Autoservis, opravy silničních vozidel Pneuservis Automobilová diagnostika Automobily - klempíři Automobily - lakování Automobily - elektrikáři Automobily - kontrola originality Automobily - kosmetika, autochemie Automobily - půjčovny Automobily - zabezpečení

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu