OFTEX oční klinika

OTEVŘEME VÁM OČI! OFTEX je oční klinika a síť očních center a optik v Pardubickém a Královéhradeckém kraji i kraji Vysočina.

0 (0 hodnocení)

+420 464 007 800

Telefon recepce 1

Popis činnosti

Na oční klinice Vám provedeme komplexní vyšetření zraku, konzultace a přípavu k odstranění dioptrických vad, operaci šedého zákalu, léčbě onemocnění sítnice a odstranění zákalků sklivce. Věnujeme se také léčbě zeleného zákalu. Pracoviště oční kliniky a jeho oční laboratoř je vybavena nejmodernějšími diagnostickými a měřícími přístroji.

Naše sídlo je na poliklinice v ulici Rokycanova, oční kliniku najdete v 5. patře, kam se pohodlně dostanete výtahem. V 5. patře se nachází dvě recepce, dvě čekárny, vyšetřovny, oční laboratoř, ordinace očních lékařů, ambulanci, operační sály kliniky se zázemím a také vedení společnosti. V přízemí této budovy máme naši oční optiku.

Zaparkovat můžete v přilehlých ulicích nebo na hrazeném parkovišti vedle budovy polikliniky, kde jsou pro naše klienty vyhrazená parkovací místa.

Našim klientům poskytujeme nejvyšší kvalitu zdravotní péče v oboru očního lékařství, která je v souladu s vizí společnosti OFTEX.

Garantujeme nejvyšší kvalitu a úroveň zdravotní péče poskytované ve všech svých pobočkách.

Služby

Prevence a kontroly Chronická únava očí Akutní obtíže s očima Předoperační vyšetření Kontrola po operaci Autorefraktokeratometrie Tonometrie Pachymetrie Perimetrie OCT (optická koherentní tomografie) HRT Pentacam IOL Master Endoteliální mikroskop I - trace Ultrazvuk oka - Hi Scan Sono Fundus kamera Retinomax Kontrastní citlivost Testování binokulárních funkcí FAG – fluorescenční angiografie Maddoxův kříž nebo vyšetření pomocí polarizačních fólií Test zraku mobilní aplikace Operace dioptrických vad Nitrooční operace Operace - odstranění brýlí na čtení Operace šedého zákalu Operace sítnice Makulární peeling Operace makulární díry Operace amoce sítnice Operace zákalky sklivce Plastická operace víček a obličeje

Kontakty

Telefony

+420 464 007 800 Telefon recepce 1
+420 776 880 880 Telefon recepce 1
+420 464 007 880 Telefon recepce 2

Emaily

info@oftex.cz

Odkazy

http://www.oftex.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu