Ověřená firma

Václav Janda

Kompletní stavby a rekonstukce střech.

0 (0 hodnocení)

+420 737 347 485

Popis činnosti

Provádíme kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Kromě novostaveb se zabýváme také rekonstrukcí starších a letitých střech. Zaměřujeme se lemování a olištování fasád při rekonstrukcích historických budov. Dodáme a nainstalujeme Vám sněhové zábrany, mříže a hromosvody. Pokrýváme šikmé i ploché střechy.

Poradíme si s velkou zakázkou, ale provádíme i stavební práce menšího rozsahu na Vašem rodinném domě, chalupě nebo zahradě. Působíme v Libereckém kraji, ale v případě potřeby přijedeme za jeho hranice.

Konzultace a předběžná kalkulace je u nás samozřejmě ZDARMA.

Kromě odborných prací na střeše Vám zajistíme zednické a sádrokartonářské práce, zajistíme montáž a demontáž lešení. Samozřejmostí je provedení úklidových prací.

Produkty

dřevěné štíty obklady, rošty zahradní pergoly, přístřešky okapnice, úžlabí, okapy parapety, římsy střešní tašky asfaltové pásy, lepenka šindele sněhové zábrany mříže, hromosvody

Služby

Tesařské práce Klempířské práce Pokrývačské práce Zednické práce Sádrokartonářské práce Montáž a demontáž lešení Rekonstrukce střech Montáž střešních oken Montáž krytiny

Kontakty

Telefony

+420 737 347 485 hlavní telefon

Emaily

janda@strechy-komplet.cz

Odkazy

strechy-komplet.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu