Popis činnosti

Nabídkou svých služeb se snažíme přizpůsobit přáním zákazníka a zajistit všechny potřebné práce ke splnění jeho představ.

Jsme variabilní nejen nabídkou služeb, ale i místem naší působnosti. Zaměřujeme se hlavně na Královehradecký kraj, ale práce provádíme i za jeho hranicemi.

Poskytujeme služby ve stavebnictví, zahradnictví a úklidových službách.

Stavba:
Mezi hlavní specializace, kterými se zabýváme patří provádění staveb, bytová a průmyslová výstavba, dopravní stavby, zemní práce a půjčování nářadí. Zdarma poskytujeme konzultační služby a následné cenové kalkulace Vašich představ. Nabízíme asistence v různých částech Vašich vlastních realizací.

Zahrada:
Nabízíme projekce a vizualizace zahrad ve 3D. Dále kompletní realizaci nové zahrady, terasy, jezírka, kamenné zdi, záhonu, zakládání nových trávníků výseven, vertikutace, aerifikace trávníků. Poradenství, odborné prostříhání a ošetření stromů a keřů ve vaší zahradě. Veškeré práce provádíme vlastní technikou bez subdodávek.

Úklid:
Zajišťujeme jednorázové nebo pravidelné úklidy, úklid vnitřních i venkovních prostor, údržba zeleně, sekání trávy, kompletní nebo částečný úklid domácností a RD, úklid vnitřních i venkovních prostor, čištění koberců, čalouněného nábytku. Dále také frézování nebo vyhrnování sněhu a odvoz sněhu.

Služby

Provádění staveb Bytová a průmyslová výstavba Dopravní stavby Zemní práce Půjčovna nářadí Realizace zahrad Zakládání nových trávníků Vertikutace, aerifikace trávníků Sekání trávníků Výstavba zahradních domků Úklid a služby pro firmy Úklid domácností a RD Čištění parou Zimní údržba Mytí oken

Kontakty

Telefony

+420 603 764 167 Jaroslav Vlček - jednatel společnosti
+420 603 371 101 Dana Vlčková - příprava a realizace projektu

Emaily

info@lien-sro.cz
uklid@lien-sro.cz
zahrada@lien-sro.cz

Odkazy

www.lien-sro.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu