REAL - speciální stavební práce, s.r.o.

Speciální stavební práce od roku 1996.

0 (0 hodnocení)

+420 602 242 941

Popis činnosti

Společnost REAL - speciální stavební práce, s.r.o. sídlí ve městě Chrudim a hlavní oblastí jejího působení je oprava komunikací, čištění komunikací, údržba silnic, zimní údržba a zemní práce. Oprava komunikací zahrnuje zejména výstavbu silnic a chodníků, asfaltové koberce, silniční obruby, dlažby, penetrační úpravy a konstrukční vrstvy vozovek.

Naší firmou je oprava komunikací prováděna prostřednictvím moderní technologie a strojů. Výsledná oprava komunikací přispívá ke zlepšení vzhledu a bezpečnosti na vozovkách, chodnících i zpevněných plochách.

Vedle našeho základního zaměření, kterým je oprava komunikací, se specializujeme také na čištění komunikací. Čištění komunikací provádíme vysokotlakou vodou. V rámci čištění komunikací zajišťujeme také zametání vozovek tlakovým samosběrem. Čištění komunikací přispívá ke zlepšování jejich kvality a k jejich bezpečnějšímu užívání.

Další oblastí naší činnosti je údržba silnic a zimní údržba. Údržba silnic obnáší udržovací asfaltové nátěry, kalové zákryty typu Slurry seal a penetrační makadamy. Dále údržba silnic zahrnuje výspravu výtluků obalovou směsí a kamenivem s emulzí. Tato údržba silnic je prováděna tlakovou metodou.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Penetrační makadam Udržovací a zdrsňovací asfaltové nátěry Udržovací a zdrsňovací emulzní nátěry Sloupky, patky a objímky Obalovaná drť

Služby

Oprava komunikací Čištění komunikací Údržba silnic Zimní údržba vozovek Zemní práce Výstavba a oprava chodníků, skladových ploch Nákladní doprava

Certifikáty

Certifikát managementu kvality C - 321/2012 - QMS Certifikát environmentálního managementu C - 104/2012 - EMS

Kontakty

Telefony

+420 602 242 941 hlavní telefon

Emaily

marektkacik@seznam.cz Marek Tkáčik – jednatel společnosti
pavel.hbk@centrum.cz Pavel Hebký – společník
real.slatinany@seznam.cz Alena Beránková - administrativa

Odkazy

www.real-ssp.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu