Popis činnosti

Vybíráte stavební stroj? Potřebujete si nějaký půjčit? Neváhejte a obraťte se na nás! Pracujte rychle a kvalitně, se správnou technikou to jde lehce.

Našim zákazníkům poskytneme z našeho širokého sortimentu vybraný stroj do měsíčního pronájmu s následným odkupem. Samozřejmě je tato služba bez navýšení konečné ceny za stroj. Víme, na co je který stavební stroj vhodný, známe jejich výhody i případné bolístky. U nás máte zkrátka záruku, že se potkáte se zkušenými profíky, kteří vám poradí a pomohou různými tipy.

Na jaro pro Vás připravujeme otevřít půjčovnu Haibike celoodpružených, horských, elektrokol. V Areálů společnosti AM Gnol fa SC Koutský s.r.o.

Těšíme se na spolupráci!

Produkty

Vibrační technika Elektrocentrály Čerpadla motorová a elektrická Vysokotlaké čističe motorové a elektrické Rypadla, nakladače Pracovní příslušenství (lžíce atd.) Ruční, bourací a sekací kladiva Jádrové vrtání a řezání betonu a asfaltu Nakladače a dumpery Válce Řezačky, pily a ruční nářadí Dopravní služby a dopravní značení Pažící boxy Filtrační jednotky vzduchu pro kabiny

Služby

Půjčovna stavebních strojů Pronájem stavebních strojů Prodej stavebních strojů Poradenství Půjčovna dopravního značení Servis stavebních strojů Půjčovna nářadí

Značky

ALLROUND KRINGS TWF ATLAS DIAMANT GENT HAKI

Kontakty

Telefony

+420 777 332 266 Main
+420 777 675 051 Mobile

Emaily

koutsky@sckoutsky.cz
horak@amgnol.cz
koutsky@kleinheider.cz
Petr.koutsky@icloud.com

Odkazy

http://www.sckoutsky.cz/ website
kleinheider.cz/prodej-stroju.html menu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu