+420 499 810 606

Main

Popis činnosti

Sháníte kurzy v oblasti IT? Neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme komplexní služby v oblasti dalšího vzdělávání. Již téměř 20 let pomáháme podnikatelům, státní správě i soukromým osobám zorientovat se v oblasti IT a managementu.

Největší podíl v nabídce našich školení zaujímají kurzy zaměřené na práci s produkty společnosti Microsoft. Jako třeba Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Power Automate.

Dále nabízíme kurzy v programu AutoCAD. Seznámíte se s principy a výhodami práce s vektorovou kreslící aplikací AutoCAD od úplného základu až k pokročilým technikám.

Provozujeme jazykové kurzy pro Německý jazyk - Výuka novou metodou s rodilými lektory a Anglický jazyk - Individuální i firemní výuka.

Budeme se těšit na budoucí spolupráci!

Produkty

Excel Word PowerPoint Outlook Access Project Publisher Power BI Power Automate OneNote OneNote AutoCAD - základní kurz AutoCAD - pokročilý AutoCAD - automatizace CATIA V5 - basic

Služby

Pronájem NTB Pronájem notebooků Servis PC a NTB Opravy a údržba PC a notebooků Odvirování PC Stavba herních PC Správa domácích síťových prvků Poradenství a konzultace a mnoho dalších služeb Revize tabulek Makra na míru Oprava diplomových prací

Značky

Excel Word PowerPoint Outlook Access Project Publisher Power BI Power Automate OneNote OneNote AutoCAD

Kontakty

Telefony

+420 499 810 606 Main
+420 774 415 425 Mobile

Emaily

info@pcstorm.cz

Odkazy

http://www.pcstorm.cz/ website
www.pcstorm.cz/it-kurzy/office/ menu
www.pcstorm.cz/kontakt/profil-spolecnosti/ order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu