Rhodéský ridgeback štěňata

Rhodéský ridgeback štěňata

0 (0 hodnocení)

+420 732 881 446

Popis činnosti

Rhodéský ridgeback štěňata potřebují lásku, péči, vynikající socializaci a důslednou výchovu. Pro naše štěňata vybíráme milující rodiny, které jim dají potřebnou lásku a péči, naše štěňátka dáme lidem, kde bude Rhodéský ridgeback součástí rodiny, kde ocení sportovní a rodinnou povahu Rhodéského ridgebacka. Naše štěňátka jsou s výstavními i chovnými předpoklady. Pro svoji úžasnou povahu je Rhodéský ridgeback vhodný do rodiny s dětmi. Rhodéský ridgeback není plemeno vhodné na celoroční pobyt venku, není vhodný do kotce či boudy, nemá na to přizpůsobenou srst a ani povahu. Rhodéský ridgeback potřebuje důslednou výchovu s láskou a po dobrém, potřebuje spoustu pohybu, zátěž přizpůsobenou věku, miluje běh u kola, coursing, agility, dovádění s pejskama, běhání po loukách a lesích a společnost svojí rodiny. S Rhodéským ridgebackem se můžeme věnovat loveckému výcviku, klasické poslušnosti, záchranařině i stopování. Pro naše štěňátka, která již jsou v nových rodinách, pořádáme setkání spojené s příjemným výletem v nádherné přírodě, setkáním pánečků, dováděním a socializací prcků.
Rhodéský Ridgeback je ideálním společníkem do lidské společnosti díky jeho srdečné a rozvážné povaze, jeho inteligenci a touhou po lidské pozornosti. Ochotně se přizpůsobí daným podmínkám, má citlivou povahu, je vnímavý, věrný a mimořádně čistotný, takže se stává ideálním rodinným psem, který však, když je potřeba, rád předvede své lovecké vlohy. Nejraději tráví čas se svojí rodinou i dětmi. Rhodéský ridgeback je velmi aktivní a hravý, potřebuje hodně pohybu a aktivit.(vycházky, Coursing, Agility, běh u kola, plavání, stopařské tréninky, cvičení poslušnosti, záchranařina...)
Rhodeský Ridgeback je povahou velice citlivý a jemný. Rád se svým pánem komunikuje a dokáže se podělit o radost i smutek, má mimořádnou schopnost vcítit se do problémů a do jisté míry je i předvídat. Rhodéský Ridgeback je elegantní, vzhledově symetrický, obratný, aktivní a svalnatý. Hlavní důraz je kladen na eleganci a pohyblivost. Při výchově rhodéského ridgebacka je velmi důležitá výchova po dobrém a důsledností!

Kontakty

Telefony

+420 732 881 446 hlavní telefon

Emaily

andreapelouskova@seznam.cz

Odkazy

Rhodéský ridgeback štěňata Rhodéský ridgeback štěňata potřebují lásku, péči, vynikající socializaci a důslednou výchovu. Pro naše štěňata vybíráme milující rodiny, které jim dají potřebnou lásku a péči.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu