Business portrét Brno, Business foto Brno

Business portrét Brno, Business foto Brno

0 (0 hodnocení)

+420 732 881 446

Akční nabídka

Popis činnosti

Business portrét Brno - Business portrét je focení vhodné pro osobní i firemní prezentaci. Skuteční "mistři" se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost fotografovaného člověka. Z dokonalého portrétu se dá vyčíst nejen duše člověka, ale také jeho současné rozpoložení, nálada či emoce. Image a charisma člověka je základem úspěchu v osobním i pracovním životě. Můj Business portrét zachycuje jedinečnost každého člověka a vyzařuje pozitivní energii. Pro více informací mě kontaktujte: Ateliér Perla, Andrea Isabella Peloušková, Business fotograf Brno.
Business foto Brno, Business focení Brno - Business foto Brno v ateliéru, v exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma je vhodný pro osobní i firemní prezentaci. Základem každého úspěchu je charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Úspěšný Business se v první řadě zakládá na vynikající spolupráci. Novou spolupráci navazujeme vhodnou prezentací sebe sama. Mé Business focení Vám pomůže k úspěchu. Ráda Vás vyfotím pro svou firemní a osobní prezentaci – Business portrét. Business foto na ukázku najdete v naší galerii. Bližší informace o Business foto Brno, popřípadě mě kontaktujte: Business foto Brno, Andrea Isabella Peloušková – Business fotografka Brno.
Možné využití pro Business foto
•Focení na webové stránky firmy
•Zlepšení image – PR firmy
•Reklamní a marketingové účely firmy
•Focení na profesní profil LinkedIn
•Focení na sociální sítě Facebook, Instagram, Twitter
•Focení na životopis (CV)
•Osobní prezentace
Profesionální focení Mužů Brno – Muži jsou symbolem síly, odvahy, bohatství a sebevědomí. Základem úspěchu každého muže je jeho charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Ráda Vás vyfotím pro svou firemní a osobní prezentaci – Business portrét, jako dárek pro své drahé přítelkyně, manželky nebo pouze pro radost. Bližší informace o focení mužů Brno, popřípadě mě kontaktujte: Business foto Brno, Andrea Isabella Peloušková – profesionální fotograf Brno.
Business portrét Brno v ateliéru, v exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma je vhodný pro osobní i firemní prezentaci. Základem každého úspěchu je charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie. Úspěšný Business se v první řadě zakládá na vynikající spolupráci. Novou spolupráci navazujeme vhodnou prezentací sebe sama. Mé Business focení Vám pomůže k úspěchu. Ráda Vás vyfotím pro svou firemní a osobní prezentaci – Business portrét. Business foto na ukázku najdete v naší galerii. Bližší informace o Business portrét Brno, popřípadě mě kontaktujte: Business portrét Brno, Andrea Isabella Peloušková – Business fotografka Brno.

Kontakty

Telefony

+420 732 881 446 hlavní telefon

Emaily

info@fotoatelier-fotograf-brno.cz info@fotoatelier-fotograf-brno.cz

Odkazy

Business foto Brno Business foto Brno v ateliéru, v exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma je vhodný pro osobní i firemní prezentaci. Základem každého úspěchu je charisma. Mé Business focení Vám pomůže k úspěchu.
Business portrét Základem každého úspěchu je charisma. Charisma je jako kouzlo působící na své okolí. Specializuji se na zachycení pozitivních emocí na fotografie - Business portrét Brno.
Fotografka Brno Profesionální fotografka Brno Vám nabízí nádherné fotografie – portréty,glamour, boudoir, děti, miminka, těhotné, rande, rodiny, business portrét a další zakázkové focení.
Profi fotky žen Profi fotky žen Brno – Focení žen v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma. Beauty znamená krása, nádhera. Specializuji se na krásu žen, jejich přirozenost, osobní kouzlo a přitažlivost.
Těhotenské focení Brno Těhotenství je jednou z největších a nejkrásnějších změn, jaký život ženě i celé její rodině nabízí. Úžasné těhotenské focení Brno Vám pomůže zapamatovat si toto přirozené a krásné období plné lásky.
Newborn focení Brno Newborn focení Brno - v prvních dnech života vznikají ty nejkrásnější nejjemnější newborn fotografie, pro první dny života Vašeho miminka Vám připravím ty nejúžasnější fotografie plné krásy, radosti.
Rodinné focení Brno Rodinné focení Brno je neopakovatelnou památkou pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Připravím Vám nádherné fotografie Vašich kouzelných dětí i celé Vaší rodiny.
Portrétní fotografie Brno Portrétní fotografie Brno v ateliéru, exteriéru, v krásné přírodě i u Vás doma. Skuteční „mistři“ se při focení portrétů vcítí do modelu a dokážou tak zachytit charakter a osobnost člověka.
Vánoční focení Brno Vánoční focení Brno má kouzelnou atmosféru Vánoční pohody, štědrosti, dobré nálady a radosti. Využijte jedinečné možnosti focení Vánoc s kouzelnou atmosférou v ateliéru Brno.
Focení miminek Brno Focení miminek Brno je neopakovatelnou památkou pro celou rodinu. Miminka Vám přináší mnoho krásných a neuvěřitelných chvil a radostných okamžiků, které Vám zachytím prostřednictvím mé fotografie.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu