Popis činnosti

V naší prodejně Vám nabízíme kompletní plotový sortiment, brány a branky, pletivo, plotové komponenty a doplňky, dráty i hřebíky. Kromě toho nabízíme také sortiment ze železářství, nářadí, zahradnických potřeb, substrátů, semínek a hnojiv, pracovních a ochranných pomůcek, drogerie, čistících prostředků, potřeb pro domácnost, barev a laků, papírnictví, hraček, bižuterie a mimo jiného různé sezónní doplňky, ozdoby a květinky.

Montujeme kompletní oplocení na klíč z drátěného pletiva, svařované panely, plechů Tahokov atd. po celé ČR i na Slovensku a to kolem rodinných domů, zahrad, komerčních objektů atd. Nedílnou součástí naší firmy je naše výroba sloupků, vzpěr, branek, bran křídlových a posuvných. Vše v našich vlastních výrobních a skladových prostorech.

Těšíme se na spolupráci!

Produkty

Pletiva čtyřhranná Pletiva svařovaná, okrasná Pletiva chovatelská Plotové sloupky Příslušenství k plotům Ostnaté a žiletkové dráty Průmyslové oplocení Podhrabové desky a držáky Lesnická pletiva Zástěny na plot Branky a brány Zemní vruty Nářadí Zahradnické potřeby Semena, osiva Hnojiva Pracovní a ochranné pomůcky Drogerie Čistící prostředky Potřeby pro domácnost Barvy a laky Papírnictví Hračky Bižuterie Sezónní doplňky

Služby

Výroba Prodej Montáž Servis Bazar Poradenství

Speciality

Rozpočet a poradenství zdarma Na přání i kompletně namontujeme

Kontakty

Telefony

+420 777 595 580 Main
+420 777 595 587 Mobile

Emaily

dasplot@seznam.cz

Odkazy

http://www.dasplot.cz website
www.dasplot.cz/ reservation
www.dasplot.cz/ order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu