Jiří Felkr váhy - EET pokladny

0 (0 hodnocení)

+420 603 164 699

Main

Popis činnosti

V nabídce našeho e-shopu naleznete produkty pro vybavení obchodů, kuchyní, zemědělských a zpracovatelských podniků, skladů, do potravinářského, chemického i hutního průmyslu. Naše výrobky jsou kvalitní, přehledně rozdělené do kategorií použití.

EET pokladny naleznou široké použití v obchodech, u řemeslníků a živnostníků. Ve standardní nabídce jsou produkty ekonomicky výhodné, vyrábíme však i váhy speciální, na míru zákazníkovi do náročných podmínek. V nabídce naleznete i spotřební materiál, dřevěné metry a závaží.

Nabízíme i služby jako ověřování vah, závaží a metrů ve spolupráci s ČMI. Servisní zásah se snažíme provést co nejdříve, často přímo u zákazníka. Preferujeme kvalitu a seriózní přístup k zákazníkovi.

Produkty

Obchodní váhy Průmyslové váhy na míru Nápravové váhy Laboratorní a analytické váhy Váhy pro gastronomii Visuté jateční a řeznické váhy Závěsné a jeřábové váhy Zdravotnické váhy Můstkové váhy Vážicí platový vozík Paletové váhy Počítačí váhy EET pokladny Termoetikety Termotiskárna etiketovací

Služby

Prodej vah a EET Servis vah a EET E-shop Ověření dle ČMI Poradenství Bazárek

Značky

Sunmi CITAQ DINI ARGEO CAS DIGI

Kontakty

Telefony

+420 603 164 699 Main
+420 603 164 699 Mobile

Emaily

info@vahy.cz

Odkazy

www.vahy.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu