Ověřená firma

Pytloun Grand Hotel Imperial ****

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě Pytloun se nachází v samém centru Liberce. Původní hotel ze 30. let 20. století, postavený v konstruktivistickém duchu s prvky art deco.

0 (0 hodnocení)

+420 608 822 822

Popis činnosti

Hledáte komfortní ubytování v Liberci a nemůžete si vybrat ze stále stejné nabídky? Pak je tu pro vás Pytloun Grand Hotel Imperial! V Pytloun Grand Hotelu Imperial si na své přijde opravdu každý. Od skromnějšího ubytování pro jednoho, přes 2–4lůžkové pokoje pro celou rodinu s možností přistýlky, až po designové pokoje či apartmá z dílny některého z předních českých interiérových architektů. To vše za přijatelné ceny.

Hotel prošel komplexní rekonstrukcí a za jeho fasádou se nachází moderní vzdušný prostor hotelové lobby s recepcí, restaurací Zlatý kohout v pravém křídle a kavárnou Café Imperial v křídle levém.

Nabízíme jedno, dvou a třílůžkové pokoje (240 lůžek ve 110 pokojích). V současné době hotel poskytuje ubytování ve 105 pokojích kategorie Superior, Deluxe, Rodinné a Design. Každý z pokojů kategorie Design navrhl jiný architekt nebo studio a ve svém celku tedy hotel funguje jako UNIKÁTNÍ GALERIE SOUDOBÉHO ČESKÉHO INTERIÉROVÉHO DESIGNU, kde si jednotlivé artefakty můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Součástí hotelu je restaurace Zlatý kohout, kde se podávají snídaně a kam můžete poté zajít na oběd s výběrem z denního menu a nebo přijít na večeři a ochutnat některou z našich často obměňovaných specialit – moderních variací na tradiční středoevropskou ale i světovou kuchyni. V nabídce jsou vybraná vína a piva, káva i čaj, samozřejmostí je chlazená voda jemně ochucená čerstvými citrusy a snítkou osvěžující máty či rozmarýnu.

Denní kavárna Cafe Imperial je tu pro vás, chcete-li strávit pár příjemných chvil s přáteli nebo ve stylovém a reprezentativním prostředí projednat záležitosti obchodní, státnické nebo filosofické povahy. Nápojovou nabídku kavárny si navíc můžete dopřát i po standardních zavíracích hodinách – prostě si řekněte personálu recepce. Svůj oblíbený drink si pak můžete vychutnat u krbu v hotelové lobby.

Hotel se nachází 200 metrů od vlakového a autobusového nádraží. Zastávka tramvaje je 50 metrů od hotelu. Pokud vás osloví volání kultury, není nic snazšího než vybrat z bohaté nabídky a vyrazit do divadla či na koncert, do muzea nebo galerie příjemnou procházkou.

Neváhejte tedy a využijte nabídky našeho hotelu a nechte se unést jedinečným designem. Budeme rádi, když si vyberete právě náš hotel, věříme, že budete spokojeni.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Snídaňový bufet Denní menu Salátový bar Večerní menu Degustační menu Dárkové poukazy

Služby

Ubytovací služby Restaurační služby Vířivá vana se sparkling systémem Možnost parkování Klimatizované pokoje Wi-Fi zdarma Denně zdarma káva a čaj Nekuřácké pokoje Masáže na pokoji Pytloun Family Card Pobytové balíčky Wellness centrum Ubytování s domácími mazlíčky Konferenční prostory

Kontakty

Telefony

+420 608 822 822 hlavní telefon

Emaily

imperial@pytloun-hotels.cz

Odkazy

www.pytloungrandhotelimperial.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu