Ověřená firma

Pytloun Design Hotel****

Hotel se nachází v klidné části města nedaleko centra Liberce. Všechny pokoje hotelu s osobitým designem jsou nekuřácké.

0 (0 hodnocení)

+420 774 484 003

Popis činnosti

Hledáte komfortní ubytování v Liberci a nemůžete si vybrat ze stále stejné nabídky? Pak je tu pro vás Pytloun Design Hotel! Hotel s vlastní restaurací se nachází v klidné části města nedaleko centra Liberce. Všechny pokoje hotelu s osobitým designem jsou nekuřácké.

Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně s možností nákupu drobného doplňkového zboží, personál hovoří anglickým jazykem.

Stylová thajsko-japonská restaurace SAIKO Cuisine nabízí 30 míst k sezení v horní části restaurace a spodní část pro 30 osob (vhodnou také jako školicí místnost). Náš šéfkuchař pro Vás připravuje speciality inspirované jihoasijskou a japonskou kuchyní. Zajistíme také firemní akce, rauty či oslavy s ojedinělým kulinářským zážitkem.

Připravili jsme pro Vás nový jídelní lístek. Přijďte a ochutnejte některou z našich specialit thajské a japonské kuchyně. Těšíme se na Vás. V letních měsících je otevřena venkovní terasa s dětským koutkem.

Neváhejte tedy a využijte nabídky našeho hotelu a nechte se unést jedinečným designem. Budeme rádi, když si vyberete právě náš hotel, věříme, že budete spokojeni.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Švédské stoly

Služby

Ubytovací služby Možnost parkování Wi-Fi zdarma Denně zdarma káva a čaj 32" LCD TV se satelitním příjmem Room service a kavárna 24 hodin denně Tři speciální polštáře, kvalitní matrace Velmi kvalitní toaletní potřeby Zdarma zapůjčení deštníku Zdarma denní tisk či zapůjčení filmů na DVD Ubytování s domácími mazlíčky

Kontakty

Telefony

+420 774 484 003 hlavní telefon

Emaily

design@pytloun-hotels.cz

Odkazy

www.pytloundesignhotel.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop Dnes
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Check-in / Check-out 14.00 / 12.00

Klíčová slova

hotel ubytování pokoje restaurace hotel Liberec ubytování Liberec volné pokoje Liberec restaurace Liberec rezervace pokoje Liberec ubytování s mazlíčky Liberec Design Hotel Design Hotel Liberec švédské stoly Liberec

Kategorie

Hotely Restaurace Ubytování v soukromí

Platební metody

  • American Express
  • hotově
  • VISA
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu