Ověřená firma

Pytloun City Boutique Hotel****

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel sítě Pytloun nacházející se v samém centru Liberce. Jedná se o hotel s moderním vybavením a designem, klimatizovanými pokoji a hlídaným krytým parkovištěm.

0 (0 hodnocení)

+420 608 000 351

Popis činnosti

Hledáte komfortní ubytování v Liberci a nemůžete si vybrat ze stále stejné nabídky? Pak je tu pro vás Pytloun City Boutique Hotel! Hotel s moderním vybavením a designem, klimatizovanými pokoji a hlídaným krytým parkovištěm.

Terasy s nádherným výhledem na Liberec a samotnou dominantu města - Ještěd - ještě umocní zážitek z Vašeho pobytu v Pytloun City Boutique Hotelu.

Vyzkoušejte naši skvělou restauraci ORO Restaurant & Bar s nádherným výhledem na Liberec. Stylové prostory Pytloun City Boutique Hotelu**** v centru Liberce s barem a vynikající světovou kuchyní. Domácí dezerty, šťavnaté steaky a chutné saláty – to vše najdete v jídelním lístku, který pro Vás bude pravidelně obměňovat šéfkuchař Martin Priesel.

K relaxaci a odpočinku navíc doporučujeme Luxury Island Spa – wellness centrum s venkovním slaným bazénem, které se nachází v nedalekém Pytloun Travel Hotelu***.

Mr. Dream Sky Bar je unikátní podnik, který se nachází pod širým nebem, na střeše Pytloun City Boutique Hotelu****. Originální svítící bar nabízí lahodné koktejly a skvělou muziku pouští ti nejlepší DJ´s. Zároveň Sky Bar nabízí krásný výhled na celý Liberec.

Pro hotelové hosty je k dispozici kryté hlídané parkování přímo v budově hotelu. Budete-li parkoviště využívat, je nezbytné předem ohlásit číslo SPZ/RZ Vašeho vozu. Upozorňujeme, že některá parkovací místa jsou pro hotelové hosty určena pouze v rozmezí 17.30 a 7.30. Tato místa jsou náležitě označena. Parking v budově hotelu bohužel neumožňuje parkování motocyklů – parkovací místa jsou však k dispozici zdarma v parkovacím domě OC FORUM, vzdáleném pouhé tři minuty chůze od hotelu.

Neváhejte tedy a využijte nabídky našeho hotelu a nechte se unést jedinečným designem. Budeme rádi, když si vyberete právě náš hotel, věříme, že budete spokojeni.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Snídaňový bufet Domácí dezerty

Služby

Ubytovací služby Restaurační služby Vířivá vana se sparkling systémem Možnost parkování Klimatizované pokoje Wi-Fi zdarma Denně zdarma káva a čaj Scanner, multifunkční tiskárna a další kancelářské služby Wellness centrum Ubytování s domácími mazlíčky Catering Originální svíticí bar Thajské masáže

Kontakty

Telefony

+420 608 000 351 hlavní telefon

Emaily

city.boutique@pytloun-hotels.cz

Odkazy

www.pytlouncityboutiquehotel.cz
www.liberec-ubytovani.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop Dnes
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Check-in / check-out – 14.00 / 12.00

Klíčová slova

hotel ubytování pokoje restaurace luxusní hotel v Liberci hotel Liberec ubytování Liberec volné pokoje Liberec restaurace Liberec klimatizované pokoje Liberec rezervace pokoje Liberec ubytování s mazlíčky Liberec venkovní vířivka Liberec City Boutique Hotel Boutique hotel Liberec moderní hotel Liberec thasjké masáže wellness centrum

Kategorie

Hotely Ubytování v soukromí Restaurace Konference, kongresy - pořádání, služby Relaxační a wellness centra

Platební metody

  • hotově
  • American Express
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu