Ověřená firma

Pytloun Boutique Hotel Prague ****

Ubytování přímo na Václavském náměstí v Praze.

0 (0 hodnocení)

+420 608 022 882

Popis činnosti

Hledáte komfortní ubytování v Praze a nemůžete si vybrat ze stále stejné nabídky? Pak je tu pro vás Pytloun Boutigue Hotel Prague ****!

Nabízíme 56 luxusních designových pokojů vybavených špičkovými technologiemi s velmi osobitým designem. Všechny pokoje mají k dispozici vířivou vanu a automatickou toaletu.

V hotelu naleznete restauraci a lobby bar, které jsou hostům k dispozici 24 hodin denně s nabídkou prvotřídních pokrmů a nápojů.

Restaurace se nachází ve třetím patře hotelu. Nabízí moderní zážitkovou gastronomii a to netradičním způsobem ve formě tapas.

Odpočinout si můžete v našem lobby baru se šálkem kvalitní kávy s výborným zákuskem a večer zakončit koktejlem či sklenkou kvalitní whisky nebo koňaku.

Neváhejte tedy a využijte nabídky našeho hotelu a nechte se unést jedinečným designem. Budeme rádi, když si vyberete právě náš hotel, věříme, že budete spokojeni.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Sezónní menu Rodinné pokoje Zážitková gastronomie Česká kuchyně Mezinárodní kuchyně Snídaňový bufet

Služby

Ubytovací služby Restaurační služby Vířivá vana Možnost parkování Klimatizované pokoje Wi-Fi zdarma Luxusní pokoje Lobby bar

Kontakty

Telefony

+420 608 022 882 hlavní telefon

Emaily

prague@pytloun-hotels.cz

Odkazy

www.pytlounhotelprague.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop Dnes
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Klíčová slova

hotel ubytování pokoje restaurace luxusní hotel v Praze hotel Praha ubytování Praha volné pokoje Praha restaurace Praha rezervace pokoje Praha rodinné pokoje Praha moderní hotel Praha klimatizované pokoje Praha moderní designové pokoje Wi-Fi zdarma bar Praha pokoje s vířivou vanou designový hotel Praha ubytování v centru lobby bar Praha

Kategorie

Hotely Ubytování v soukromí Restaurace Konference, kongresy - pořádání, služby Relaxační a wellness centra

Platební metody

  • American Express
  • hotově
  • VISA
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu