Globus čerpací stanice

Tady je svět ještě v pořádku!

0 (0 hodnocení)

+420 800 241 242

Main

Popis činnosti

Činnost rodinné společnosti Globus zahájil roku 1828 Franz Bruch otevřením obchodu s potravinami v sárském St. Wendelu. V současné době stojí v čele společnosti představitel již páté generace rodiny Bruchů – Thomas Bruch.

Součástí prodejen je také čerpací stanice, která nabízí 5 stojanů, 10 míst. Dále také samoobslužný stojan pro non stop tankování, platba možná platební i CCS kartou. Pokladna bude otevřená každý den v čase 7:00 - 21:00.

Naleznete zde vysavač a kompresor na plnění pneu. Zakoupit si u nás můžete směsi do ostřikovačů, destilované vody, aditiva a dálniční známky.

Kromě běžných pohonných hmot nabízíme tankování Ultra produktů: Ultra 95, který snižuje spotřebu paliva, u starších vozů obnovuje dřívější výkon, chrání motor před korozí a tvorbou usazenin Ultra Diesel, který zvyšuje akceleraci vašeho vozu, snižuje jeho emise a motoru dodává vyšší mazivost.

Produkty

Drive 95 Drive Diesel Extra Drive Diesel Extra Drive 95 AdBlue

Služby

Prodej pohonných hmot Samoobslužné tankování Vysavač Kompresor na plnění pneu

Certifikáty

Pečeť kvality motorových paliv

Kontakty

Telefony

+420 800 241 242 Main

Odkazy

www.globus.cz/ceske-budejovice/cerpaci-stanice-a-myci-linka.html?y_source=1_MTYyNjY2MjEtNjUyLWxvY2F0aW9uLndlYnNpdGU%3D website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop Dnes
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

Samoobslužné stojany na čerpací stanici fungují nepřetržitě 24 hodin denně.

Klíčová slova

čerpací stanice Globus České Budějovice benzina Globus České Budějovice benzínka Globus České Budějovice pohonné hmoty Globus České Budějovice benzín Globus České Budějovice diesel Globus České Budějovice extra drive Globus České Budějovice adblue Globus České Budějovice čerpací stanice České Budějovice benzina České Budějovice

Kategorie

Čerpací stanice Pohonné hmoty Pohonné hmoty a paliva kapalná

Platební metody

  • American Express
  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu