TechniFog s.r.o.

Technika vodní mlhy.

0 (0 hodnocení)

+420 608 121 319

Popis činnosti

Jsme specializovanou firmou, zabývající se projekční, inženýrskou, dodavatelskou a servisní činností v oblasti dodávek techniky vodní mlhy.

Technologie vodní mlhy je založena na rozprašovací (rozmlžovací) technice, kdy je kapalina pomocí vysokého tlaku rozložena na velké množství velmi jemných kapek o velikosti několika mikrometrů.

Redukce prašnosti pomocí vodní mlhy. Tato technologie odprašování mokrou cestou je vysoce účinná při minimálních provozních nákladech.

Ochlazování, osvěžování a zvlhčování vzduchu. Univerzální a flexibilní systém s vysokou účinností a jednoduchou instalací.

Hašení vodní mlhou. Moderní automatické protipožární zařízení pro domácnosti a malé obytné prostory.

TechniFog pro Vás zajišťuje dodávku uvedených zařízení včetně montáže, záručního i pozáručního servisu na míru dle Vašich potřeb.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Zařízení pro ochlazování vzduchu Systémy pro redukci prašnosti Zařízení pro redukci zápachu Mlžící ventilátory Automatické protipožární zařízení Mlžící děla Zařízení s rotačním atomisérem Zařízení pro zvlhčování vzduchu Tlakové mlžící systémy Mlžící trysky Mlhové hasicí zařízení Mlžení do vodních fontán Vodní mlhové clony Vizuální efekty vodní mlhou

Služby

Ochlazování a zvlhčování vzduchu Snižování prašnosti ve vzduchu Redukce zápachu ve vzduchu Protipožární zařízení Servis a údržba tlakových jednotek Servis zařízení pro redukci prašnosti Servis zařízení pro redukci zápachu Servis mlžících zařízení

Značky

Idrobase Probe Plumis

Členství v profesních spolcích

Profesní komora požární ochrany

Jazyky

Čeština Angličtina

Kontakty

Telefony

+420 608 121 319 hlavní telefon

Emaily

info@technifog.cz
technifog@technifog.cz

Odkazy

www.technifog.cz
www.mlzicitechnika.cz
www.hasenivodnimlhou.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu