Skloslužba v.o.s. - sklenářství Brno

Nabízíme komplexní práce v oboru sklenářství již od roku 1990.

0 (0 hodnocení)

+420 543 331 990

Main

Popis činnosti

Jste z Brna či okolí a potřebujete zasklít okno, vyrobit akvárium či zrcadlo, nebo provést jiné sklenářské práce? Neváhejte se obrátit na nás! Kučera a spol. - sklenářství Brno, kde pracují profesionálové v oboru sklenářského řemesla.

Naše sklenářství v Brně provádí kromě zasklívání oken a dveří také další sklenářské práce. Neustále rozšiřujeme rozsah služeb a sortimentu dle požadavků zákazníků, nabízíme pro naši širokou klientelu komplexní sklenářské služby na nejvyšší úrovni.

Spokojenost zákazníka je pro nás od počátků firmy prioritou. Naší zárukou je profesionalita, rychlost a kvalita provedené práce. Kontaktujte naše zkušené sklenáře z Brna. Pracujeme rychle a profesionálně.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Okna, dveře Výlohy, střechy Výtahy Matovaná skla Ornamentní skla Barevná skla Izolační skla Protipožární a neprůstřelná skla Bezpečnostní skla (kalená, lepená) Zrcadla, zrcadlové stěny Akvária a terária Celoskleněné dveře (otočné, posuvné) Celoskleněné stěny Zástěny s kováním DORMA Skleněné vitríny, police Skleněné sprchové kouty Skleněné zábradlí a schodiště Skleněné obklady do interiérů a koupelen Obklady za kuchyňské linky (lacobel, kalené sklo) Žáruvzdorná skla do krbu

Služby

Sklenářské práce po celé ČR Zasklívací služba do bytu Zasklívání na počkání v dílně Zasklívání oken, dveří, výloh, střech, výtahů Dodání a montáž skel o síle 2-15 mm Výroba a montáž bezpečnostních skel Výroba akvárií a terárií Broušení a vrtání

Kontakty

Telefony

+420 543 331 990 Main
+420 775 587 774 Mobile

Emaily

sklosluzba@gmail.com

Odkazy

brno-sklenarstvi.cz/ website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu