Ověřená firma

JAMI-stav s.r.o.

STŘECHY - FASÁDY - ZATEPLENÍ - SANACE - HYDROIZOLACE

0 (0 hodnocení)

+420 774 732 691

Popis činnosti

Rozhodli jste se pro výstavbu rodinného dobu nebo naopak k rekonstrukci toho Vašeho? To jste u nás správně. Rádi Vám s tím pomůžeme.

Naše firma na stavebním trhu působí již od roku 1997 původně pod jménem Ján Mihalčan. V roce 2008 prošla naše firma velkou změnou a od té doby vystupujeme pod jménem JAMI-stav s.r.o. Do toho roku jsme primárně spolupracovali s giganty stavebního oboru na subdodavatelské úrovni a vybudovali jsme si díky toho jméno, které bylo pro naše partnery vždy synonymem spolehlivosti a kvalitní práce.

V roce 2009 jsme zavedli vlastní obchodní oddělení a stali jsme se tak plnohodnotnou a konkurenceschopnou stavební firmou.

V roce 2010 jsme získali certifikát ISO 9001, ISO 14001 a ISO 18001. A také jsme navýšili pojištění odpovědnosti na 20 mil. Kč. Během naší více než 20 leté tradice jsme pro vás vybrali vždy jen ty nejschopnější, dodavatele a technologie, které jsou zárukou kvalitní práce a tím i dobrým předpokladem Vaší spokojenosti.

Zákazníci, kterým jsme v minulosti realizovali jejich požadavky, se k nám i po letech vracejí a obracejí se na nás s důvěrou a dalšími zakázkami, což nás těší, a je to pro nás především důkazem kvalitně oddělané práce.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Služby

revitalizace rekonstrukce opravy výstavba demolice sanace hydroizolace

Kontakty

Telefony

+420 774 732 691 hlavní telefon

Emaily

info@jamistav.cz

Odkazy

www.jamistav.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Klíčová slova

revitalizace revitalizace bytových domů revitalizace panelových domů zámečnická výroba hydroizolace rekonstrukce výměna oken rekontrukce schodišť protipožární nátěry omítky obklady dlažby čištění fasád Opravy fasád revitalizace komerčních objektů výstavba rodinných domů nátěry ocelových konstrukcí

Kategorie

Stavební firmy, společnosti Rekonstrukce bytu, domu Izolace tepelné

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu