SCASERV a.s.

Lešení a bednění - bezpečné a efektivní řešení pro Vaši stavbu.

0 (0 hodnocení)

+420 272 101 511

Main

Popis činnosti

SCASERV a.s. patří k předním společnostem poskytující služby v oboru lešení a bednění v České, Slovenské a Polské republice. Svou činnost zahájila v březnu roku 2012 a navázala na dlouhodobou tradici společností SGB, Hünnebeck a Harsco, které na těchto trzích působily od roku 1992. Sídlo společnosti a pobočka nabízející kompletní sortiment a služby se nachází v Ostravě. Na území České republiky máme dále pobočky v Praze a Brně.

Slovenská dceřiná společnost Scaserv s.r.o. zahájila svou činnost v dubnu 2012. Sídlo i pobočka společnosti se nachází v Bratislavě. V březnu 2013 zahájila svou činnost polská dceřiná společnost SCASERV sp.z o.o se sídlem a pobočkou v Chorzówě.

V dalších regionech využíváme širokou síť distributorů a úzce spolupracujících firem, které nabízejí naše produkty a služby.

Díky vysoce odbornému týmu, vlastnímu širokému spektru produktů, které zahrnuje statisíce m² lešení, stovky pojízdných věží, desetitisíce m² bednění a dalších přístupových systémů a systémů pro práci ve výškách, jsme schopni trvale a komplexně zajišťovat požadavky našich zákazníků. Poskytujeme služby zahrnující montáž a demontáž lešenářských systémů, dopravu, technickou podporu, projekční činnost a školení.

Klademe absolutní důraz na bezpečnost, kvalitu, spolehlivost našich služeb a individuální přístup k zákazníkovi s cílem navrhnout správné a efektivní řešení.

Na vzájemnou spolupráci se těší tým profesionálů společnosti SCASERV. _

Produkty

Fasádní lešení SPRINT Hliníkové pojízdné věže BoSS Modulové řešení CUPLOK Stěnové bednění LOGIK 50 Nosníkové bednění stropů SCAFLEX Mobilní oplocení Mobilní schodiště SafeStep Přechodové lávky SafeBridge Ochrana volného okraje SafeGuard Schodišťové věže CUPLOK a R-MODUL Lešenářské sítě Spotřební materiál k bednění Dořezové překližky Lešenářské klíče Skalní kotvy Hmoždinky Shozy na suť Spojky otočné, pevné Trubkové lešení – pozinkované i černé

Služby

Pronájem Prodej Montáž Doprava Projekce Školení Servis E-shop

Kontakty

Telefony

+420 272 101 511 Main

Emaily

praha@scaserv.cz
info@scaserv.cz

Odkazy

www.scaserv.cz/ website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 15:30
Út 7:30 - 15:30 Dnes
St 7:30 - 15:30
Čt 7:30 - 15:30
7:30 - 15:30

Svátky zavřeno

Klíčová slova

lešení bednění fasádní lešení modulové lešení hliníkové mobilní věže nosníkové bednění stěnové bednění mobilní schodiště mobilní oplocení přechodové lávky prodej lešení prodej bednění pronájem lešení SCASERV SCASERV Praha pronájem lešení Praha lešení Praha bednění Praha prodej lešení Praha prodej bednění Praha

Kategorie

Lešení Bednářství, bednění Výškové práce Ploty a ohrady

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu