C.E.M. - centrum estetické medicíny

Nechte svoji krásu kvést...

0 (0 hodnocení)

+420 733 388 212

Objednávky - estetická medicína

Popis činnosti

Zvažujete omlazení pleti či odstranění vrásek? Zbavte se tuku přesně tam, kde to potřebujete a objednejte se u nás! Jsme špičkové dermato-estetické centrum zaměřené na estetickou medicínu.

Nabízíme aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové. Vyzkoušejte světově nejúspěšnější metody vyhlazení vrásek. Nechte si odstranit chloupky na trvalo. Kdekoli na těle - rychle a bezbolestně s pomocí laseru.

Vybaveni jsme nejmodernější technologií dostupnou v České republice. Tyto přístroje umožňují našemu profesionálnímu lékařskému týmu provádět výkony dle nejnovějších metod a se skvělými výsledky. Díky tomu Vám můžeme nabídnout zákroky s nejlepšími možnými výsledky. Kromě přístrojového vybavení je Vám k dispozici profesionální tým lékařů a poradců.

Samozřejmostí je absolutní diskrétnost, příjemné prostředí a bezpečné zákroky pod odborným lékařským dohledem. Uděláme vše pro vaši celkovou spokojenost.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

Krásnější postava Kryolipolýza Injekční lipolýza Zpevnění postavy Lymfodrenáže Fotorejuvenace Mezoterapie Bezbolestná liposukce Odstranění celulutidy Odstranění ochablé kůže Radiofrekvenční lifting Resurfacing Vyhlazení vrásek Léčba akné Trvalá depilace Odstranění žilek Odstranění jizev Odstranění výrůstků Silkpeel Chemický peeling Odstranění pigmentace Odstranění bradavic Odstranění strií Odstranění pocení Mezonitě Krásnější obličej: Lifting obličeje Laserová maska Odstranění znamének Radiofrekvenční facelifting Odstranění chloupků Ultherapie

Kontakty

Telefony

+420 733 388 212 Objednávky - estetická medicína

Emaily

info@cemcz.cz

Odkazy

www.cemcz.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu