Ověřená firma

Ubytování Motel Nezabylice

Levné ubytování pro firmy i pro jednotlivce v Nezabydlicích, Žatci a Chomutově.

0 (0 hodnocení)

+420 778 005 050

Popis činnosti

Nabízíme krátkodobé a dlouhodobé ubytování pro jednotlivce, zaměstnance i firmy v obci Nezabylice, 4 km od Chomutova, 12 km od Žatce, 8 km od průmyslové zóny Triangle. Motel se nachází ve velmi klidné lokalitě na okraji obce Nezabylice směrem na Prahu.

Momentálně nabízíme čtyři dvoulůžkové, čtyři třílůžkové pokoje a jeden jednolůžkový. Z těchto devíti pokojů má šest vlastní sociální zařízení. Pro další tři pokoje jsou dvě sociální zařízení. Lednička s mrazákem a LCD televize je na každém pokoji. Vybavená kuchyňka je společná na patře pro těchto devět pokojů. K dispozici je oplocené parkoviště přímo u motelu. Wi-Fi připojení zdarma.

Současně provozujeme také ubytování Podměstí v Žatci, které je pro krátkodobé a dlouhodobé ubytování pro jednotlivce, zaměstnance i firmy. Máme také apartmán Pražská Žatec, kde nabízíme levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Žatci určené pro managery, rodiny i jednotlivce. Ubytovna disponuje 1, 2 a 3lůžkovými pokoji.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkový pokoj

Služby

Levné ubytování Krátkodobé ubytování Dlouhodobé ubytování Lednička s mrazákem LCD televize na každém pokoji Wi-Fi připojení

Kontakty

Telefony

+420 778 005 050 hlavní telefon
+420 778 005 050 mobilní telefon

Emaily

cfteam@seznam.cz

Odkazy

www.ubytovanitriangle.cz
www.ubytovanivzatci.cz
www.ubytovanivchomutove.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu