+420 568 440 083

Popis činnosti

Autorizovaný partner Ford Hlouch Motor v Třebíči vám nabízí profesionální služby v oblasti prodeje a servisu nových a ojetých osobních i užitkových vozů Ford.

Naše nabídka se neomezuje pouze na vozy nové, k odběru máme i ojeté. Vyzkoušet a zakoupit si u nás můžete vozy všech kategorií značky Ford. Naši zákazníci mají k dispozici kompletní servisní služby, včetně karosárny a lakovny. Prodej originálního příslušenství a náhradních dílů Ford je nedílnou součástí námi nabízených služeb.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací. Proto naši zaměstnanci na všech úrovních od mechanika, skladníka, technika až po ředitele hledají nejvhodnější a nejvýhodnější řešení tak, aby vždy předali bezchybně odvedenou práci.

Neváhejte a využijte našich služeb ještě dnes!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Nové osobní a užitkové vozy Ojeté osobní a užitkové vozy Příslušenství a náhradní díly

Služby

Prodej Servis Karosárna Lakovna

Značky

Ford

Kontakty

Telefony

+420 568 440 083 hlavní telefon

Emaily

ford@hlouch.cz

Odkazy

www.ford.hlouch.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 16
Út 07 - 16
St 07 - 16 Dnes
Čt 07 - 16
07 - 16
So zavřeno
Ne zavřeno

Prodej nových vozů Ford z důvodu vládního nařízení uzavřen

Klíčová slova

prodej vozů nové vozy ojeté vozy užitkové vozy Ford osobní vozy Ford Ford prodej vozů Ford Třebíč ojeté vozy Třebíč nové vozy Třebíč užitkové vozy Ford Třebíč osobní vozy Ford Třebíč servis vozů Ford Třebíč náhradní díly Ford Třebíč Ford Ka+ Ford Fiesta Ford Focus Ford C-MAX Ford S-MAX Ford Galaxy Ford Transit Ford Ranger

Kategorie

Automobily osobní - prodej Automobily - náhradní díly Automobily - příslušenství a doplňky Automobily - služby Autoservis, opravy silničních vozidel Automobily - lakování

Platební metody

  • faktura
  • hotově
  • VISA

Platba kartou

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu