Akční nabídka

Popis činnosti

Potřebujete novou sekačku? Nebo se Vám ta Vaše pokazila a chcete ji opravit? Nabízíme prodej a opravy zahradní techniky. Neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes!

Provádíme záruční opravy značek: VARI, VeGA, HONDA, JIKOV, ACTIVE, WEIBANG, AMA, FIELDMANN - (pouze benzínový program), pozáruční servis všech značek - omezeno pouze dostupností náhradních dílů. Provozujeme také servis spotřební elektroniky s více než 25letou praxí.

Jako jedni z mála, pokud ne jako vůbec jediní z e-shopů v ČR, nově nabízíme velmi zajímavou službu – SUPER SERVIS 120 hodin. U námi prodaných výrobků zajistíme v záruční době odvoz do našeho servisu, případně do centrálního servisu příslušné značky. Platí pro výrobní vady zjištěné uživatelem při používání výrobku v záruční době, neplatí v případě poškození nesprávným užíváním a nedodržením pokynů k údržbě.

Vše co prodáváme také opravujeme a tak můžeme i odborně poradit při výběru. Pokud máte dotaz k zakoupenému zboží, potřebujete poradit s výběrem zboží či hledáte-li informace o našich službách, jsme Vám k dispozici, a rád Vám pomůžeme.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Sekačky Akumulátory Čerpadla Kompresory Mulčovače Drtiče Pily Ruční nářadí Elektrické nářadí Elektrocentrály Komunální technika Ochranné pomůcky Baterie Oleje a mazací tuky Domácí ventilátory Autodoplňky Řemeny Sauny Štěpkovače Topidla Gril a camping Příslušenství k bazénům Vysokotlaké čističe Zametací stroje

Služby

Prodej E-shop Super servis Záruční a pozáruční servis Zákaznický servis

Značky

VARI VeGA HONDA JIKOV ACTIVE WEIBANG AMA FIELDMANN

Kontakty

Telefony

+420 467 771 010 hlavní telefon
+420 777 969 603 Mobil

Emaily

info@levnesekacky.cz

Odkazy

www.levnesekacky.cz
www.lacnekosacky.sk

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu