Volansky Fashion

Móda s českou tradicí. Pánské obleky a dámské společenské šaty.

0 (0 hodnocení)

+420 778 769 519

Popis činnosti

Máte společenskou událost a hledáte dobře padnoucí šaty či oblek? Pak neváhejte a obraťte se na některou z našich prodejen! Naleznete u nás pánské obleky z pravé vlny nebo dámské společenské šaty pro každou příležitost. Oblékneme Vás vhodně do kanceláře (business casual a smart casual), nebo poradíme, jak se obléknout na pracovní pohovor nebo důležité jednání.

Působíme na českém trhu od druhé poloviny devadesátých let. Zakládáme si na české tradici a tradičních hodnotách a tím se nám daří dělat z lidí osobnosti na jakoukoliv událost. Díky širokému výběru materiálů, profesionální úpravně oděvů a perfektnímu servisu patří Volansky Fashion mezi oblíbenou pánskou a dámskou značku.

Naše dvorní návrhářka myslí na ženy i muže s různými typy postav a věku. Podtrhnout osobnost člověka je zase úkolem stylistky, která jednoduše učí zákazníka cítit se a vypadat dobře v jakékoliv situaci.

Jestliže hledáte profesionální přístup, českou kvalitu a nadčasovost, jste u Volansky fashion správně!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dámská móda: móda do kanceláře společenské šaty plesové šaty letní šaty kabáty bundy kabelky psaníčka šátky a šály Pánská móda: obleky z pravé vlny pánské obleky saka košile bundy kabáty kravaty regaty motýlci ponožky šle

Služby

Prodej pánských obleků a doplňků Prodej dámských oděvů a doplňků Poradenství Zákaznická karta

Kontakty

Telefony

+420 778 769 519 hlavní telefon

Emaily

info@volansky.cz
zakazky@volansky.cz

Odkazy

www.volansky.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu