Volansky Fashion

Móda s českou tradicí. Pánské obleky a dámské společenské šaty.

100 (1 hodnocení)

+420 777 739 804

Popis činnosti

Máte společenskou událost a hledáte dobře padnoucí šaty či oblek? Pak neváhejte a obraťte se na některou z našich prodejen! Naleznete u nás pánské obleky z pravé vlny nebo dámské společenské šaty pro každou příležitost. Oblékneme Vás vhodně do kanceláře (business casual a smart casual), nebo poradíme, jak se obléknout na pracovní pohovor nebo důležité jednání.

Působíme na českém trhu od druhé poloviny devadesátých let. Zakládáme si na české tradici a tradičních hodnotách a tím se nám daří dělat z lidí osobnosti na jakoukoliv událost. Díky širokému výběru materiálů, profesionální úpravně oděvů a perfektnímu servisu patří Volansky Fashion mezi oblíbenou pánskou a dámskou značku.

Naše dvorní návrhářka myslí na ženy i muže s různými typy postav a věku. Podtrhnout osobnost člověka je zase úkolem stylistky, která jednoduše učí zákazníka cítit se a vypadat dobře v jakékoliv situaci.

Jestliže hledáte profesionální přístup, českou kvalitu a nadčasovost, jste u Volansky fashion správně!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dámská móda: móda do kanceláře společenské šaty plesové šaty letní šaty kabáty bundy kabelky psaníčka šátky a šály Pánská móda: obleky z pravé vlny pánské obleky saka košile bundy kabáty kravaty regaty motýlci ponožky šle

Služby

Prodej pánských obleků a doplňků Prodej dámských oděvů a doplňků Poradenství Zákaznická karta

Kontakty

Telefony

+420 777 739 804 hlavní telefon

Emaily

info@volansky.cz
zakazky@volansky.cz

Odkazy

www.volansky.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 03.01.2023 14:07
    Včera jsme nakoupili pánský oblek a vše co je potřebné pro slavnostní příležitosti úžasná obsluha paní profesionální přístup ochota prostě vynikající...odborníci....doporučuji Všem opět se zastavíme

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu